genel olarak gardenya ismi ile anılsa da binomial ismi "gardenia jasminoides" olan, daha çok subtropikal iklim kuşağındaki bölgelerde doğal olarak yayılım gösteren ve şahane kokuya sahip güzeller güzeli bir çiçektir.

daha fazla bilgi için sizi buraya alalım; wikipedia
devamını gör...
ordu'da güzel bir eğlence mekanıdır.
devamını gör...
ordudaki en popüler bar, konser mekanı.orduda keko içermeyen tek mekan.her yaştan elit kesim gidip eğlenebilir. orkestradaki gitarist eski gitar hocam uğur hocadır,harika gitar çalar.
devamını gör...
ataşehir merkezde bir site.
devamını gör...
güzel kokulu beyaz çiçekleri olduğu yönünde iddialar var. bakalım beklemedeyiz efendim.*
devamını gör...
sıkı katmerli ve hoş kokulu çiçekleri ile bulunduğu ortamın havasına güçlü bir yasemin kokusu veren saksı çiçeğidir.
devamını gör...
ur.
devamını gör...
bünyemde anestezik etki yaratıyor. bayılıyorum kokusuna.*
devamını gör...
şekli de kokusu da çok güzel normalde ama ben beceremedim galiba bakımını. önce yaprakları döküldü kısmen, şimdi de - cahilce tarif edeceğim ama - beyaz pamukçuk benzeri şeyler var yapraklarında ve gövdesinde, yapış yapış biraz. üzülüyorum sözlük, yanlış bir şey de yapmak istemiyorum, anlayan yazarlardan yardım bekliyorum.
devamını gör...
an itibarıyla tomurcuklarının açılmaya başladığına şahit olmamla beni evin içinde zıplatan çiçektir.* evde sırıtık gezmeme sebep.
devamını gör...
nebuch'un "stoner rock üzerine" adlı videosu aracılığıyla keşfetmiş olduğum kyuss grubuna ait efsane stoner rock parçasıdır. parçanın linkini bırakıyorum, dinlediğinize asla pişman olmayacaksınız. https://youtu.be/RtnSF_nVhiM
devamını gör...
aslen dış mekan bitkisidir ve yer değiştirmeye karşı oldukça hassastır. bir yetiştiriciden satın alınarak eve getirilmesi için en uygun zaman ilkbahar aylarıdır.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim