anaların bir gizli gücü daha. bazen keşke olmasa diyorsun ama çoğunlukla çalışıyor.

anne pazara gider. sen evde kalmışsındır. anan pazardan bir döner sana kıyafet almış. tam olunca sıkıntı çıkmaz da o kıyafet büyük ya da küçük olduğu zaman çocuk soğanı tarlada kalmış çiftçiye döner. anne teselli eder. olsun çocuğum haftaya aldığım tezgahtan değişirim.
devamını gör...
ben daha bilimsel esaslarla hareket ediyorum.!üstümdekinin beden etiketine bakıp alıyorum. buna rağmen henüz başarı kaydedemedim. (en azından pantolon ve tshirt için böyle.) eşim de gülüyor. sanırım firmalar yıldan yıla beden standartlarında değişikliğe gidiyor ve bunu sadece kadınların öğrenebileceği kaynaklarda açıklıyorlar..(yoksa nasıl olabilir ki.. ama bu yetenek ve bilgiye rağmen de kadınlar hala niye ve nasıl her modeli giyip, bakıp, deneyip yakınındakine sormadan almıyorlar. anlamak mümkün değil.)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"göz kararı ile kıyafet seçmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim