alman efsanelerinden esinlenilerek kurgulanan fantastik ve 6 sezonluk bir dizi. grimm masallarını bilenler diziyi izlerken enteresan detaylar yakalayabilirler diye düşünüyorum. benim için böyle oldu. ilk iki sezondan sonra biraz tekdüze hale gelse de karantina günlerinde sonunu getirmek mümkün oluyor.
devamını gör...
en sevdiğim diziler listesinde net ilk üç oynar. son sezonunda diziyi yakalamıştım ve her hafta çıkan bölümlerini izlemek çok keyifliydi. final bölümünün sonunda izleyenlerine her dilden teşekkür ettikleri bölümde türkçe'yi de unutmayarak çok mutlu etmişlerdi.

konusu, herkesin göremediği şeyleri görebilen birini anlatıyor. her bölümünde ayrı bir olay olan dizi arayanlar varsa mükemmel bir seçim olur bence. fantastik-kurgu eserleri de seviyorsanız tadından yenmez. son sezonlarına doğru birleşen birkaç olay da oluyordu ama oraya kadar geldiyseniz ondan da sıkılmazsınız büyük ihtimal.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"grimm" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim