yaşadığımız hayat boyunca vizyon ve misyonlarımız var, yaşadığımız acılar ve sevdalar var... bunların hepsine anlam yüklemeleri diyoruz. anne baba olmakla hayata bu rol ile devam ediyoruz, anlam değişiyor, çocuk yönünden bakarsak bir hayal dünyası kendini gösteriyor ve gördüklerin kadar anlam yüklüyorsun...
devamını gör...
hayata anlam yüklüyorum, öyleyse yokum şey pardon, varım.
devamını gör...
yanlış anlam yüklemediğiniz sürece sorun olmayan başlık. eğer bir kavrama "yanlış" anlam yüklerseniz, işte o zaman sıkıntı.
devamını gör...
e bu telaşı gütmeyenler benden birkaç kat hızlı koşuyordur eminim.
yüklere bak!
devamını gör...
omuzlara yük binmesi istenmiyorsa hayata anlam yüklenmemelidir.

çok havalı oldu söz de öylesine yazdım. kimisi hayata bi anlam yükler ve mutlu mesut yaşayabilir, kimisi de yüklemez ve o da mutlu mesut yaşayabilir. önemli olan mutlu olabilmek. o da kolay bir şey değil ve bunu her zaman yakalayabilmek ise imkansız olsa gerek.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hayata anlam yüklemek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim