genelde kadınların burunlarına taktığı altın, gümüş veya farklı metallerden yapılmış aksesuar. kimine göre çok güzel görünse de kimine göre çok itici gelen bir aksesuardır. benim için aşırı iticidir.
devamını gör...
çok çok itici ve iğrenç bulduğum yüz zımbasıdır.
devamını gör...
bazı insanlara çok yakışan aksesuar.
ben buna çok heveslendim ve gidip burnumu deldirdim. hem de ne kadar yakışacaktı, sanki kimliğimin tamamlayıcı parçasını keşfetmişim gibi. ama burnum sürekli hızmayı atıyordu, sanki kabul etmiyordu ve yara oldu.
bu kısa hevesim ve burnumdaki delik olaysız kapansın diye gece yatarken burnuma merhem sürüp sargı bezi yapıştırıp yattım bir süre. bir gece ansızın uyandım ve bir sigara yaktım. burnumdaki sargı bezi alev aldı. yanık palyaço burnumla 1 hafta gezerek bu pişmanlığın finalini yaptım.
devamını gör...
bir hevesle yaptırıp sadece 2 gün kullandım piercing türüdür. çok güzel duruyor ama rahat değil. makyaj yaparken de sorun oluyor. e sürekli tak çıkar da yapamıyorsun. tahriş oluyor acıyor. septum kullanmış biri olarak hızmanın işkence olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hızma" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim