durum artık öyle bir hâl aldı ki bırakın hesap ödemeyi, ödemeye yanaşmıyorlar bile. hayır yani ödemiyorsun, ödemeye yanaşmıyorsun bile o zaman gold digger denilince ağlayıp sızlamayacaksın. ondan sonra da vay efendim ben gold digger değilim ben bi erkeğin boyunduruğu altında asla yaşamam falan diyorsun, komik oluyorsun. sen hem gold diggersın hem de bir erkeğe muhtaçsın.
devamını gör...
cünkü memesi var. neden hesap ödesin ki?
devamını gör...
bundan şikayet eden erkekler de son zamanın modası sanırım. önceden olsa "ayıya bak, yuh a..... k....ım" derlerdi bu tarz sitem edenlere. hayır bi kadına kahve ısmarlamak, yemek ısmarlamak eğer zorunuza gidiyorsa oturun olum evinizde, çıkmayın hiç dışarı. manuel takılın mis gibi. hem ürememiş olursunuz toplum için de iyi bir şey bu.
devamını gör...
hesap öderim karşı tarafın parası olmayabilir veya üzerine almayı unutmuştur parayı sorun etmem varsa sevdiğim birine harcarım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kadınların hesap ödemeye yanaşmaması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim