1.
birine veya bir şeye kafayla temas ederek ittirmek, kaktırmak.

hadi bakalım bi kafa atın da sol frame aksın!*
devamını gör...
2.
benjamin tarafından miilli eğlememimiz ilan edilmesini dilediğim fiil.

düşünsenize zirvelerde falan toplanıp birbirimize kafa atıyormuşuz, ne fantastik bir sözlük olurduk.
devamını gör...
3.
aklıma enes baturu getiren başlık
devamını gör...
4.
atan da nasıl bir his bıraktığını daima merak edeceğim, ulan burnum var diye de düşünmüyo bu millet diye beni endişelendiren, şakasına sıkça başvurduğum ve bir gün beni boyun fıtığı edeceğine inandığım haşin eylem.
devamını gör...
birine başı ile vurma eylemidir. kafa atan kişinin hiç mi canı acımıyor diye merak ediyorum.
devamını gör...
sık sık içimden geçen eylem. allahtan kafamı seviyorum da henüz büyük bi sakatlık yaşamadım.
devamını gör...
birine kafanızla vurmaya kafa atmak denir. anlınızın karşınızdaki insanın burnuna sertçe çarpması gerekir. etkili bir kafa atmanın bazı incelikleri vardır. mesela birisi sizden uzunsa ona kafa atmak zor olabilir o yüzden zıplayarak kafa atmayı deneyebilirsiniz (bu risklidir ) . karşınızdaki kişinin ağır yaralanmasını burnunun kırılmasını falan istiyorsanız yakasından kendinize doğru çekip sertçe burnunun orta yerine oturtmalısınız kafanızı. kafatası insan vücudunda bulunan en sert kemiklerden biridir. birisine kafa atmak son derece tehlikeli ve zararlı durumlara yol açabilir. lütfen zorda kaldığınız zaman kavga edin ve kafa atın. 2020 senesinde hala konuşmadan sorunları halletmek son derece üzücü olsa da lazım olacak yerler vardır. kendinize dikkat edin kavgadan uzak durun. he unutmadan eğer iyi bir kafa atıcısı olmak istiyorsanız çocuklar duymasın haluğun videolarını izleyebilirsiniz.
devamını gör...
geceleri sık sık gelen istek. gece gelen açlık hissiyle yarışır.
devamını gör...
çeşitli formları mevcut. bunlardan biri de uçarak atilandir. bir örneği amigo orhan tarafından zamanının mustafa denizli ye atılmıştir. kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için

devamını gör...
alın bölümü ile rakibin tercihen burun, olmazsa elmacık kemiğine atılması gereken. fakat rakibin kafasını eğmesi durumunda sizi bayıltacak, en etkili zarar verme yöntemlerinden biri..
devamını gör...
kafa-kafa yaparsanız sizin başınızı bayağı acıtan bir eylem.
devamını gör...
insanın kendi alnıyla, karşıdakinin burnuna vurmasıdır. oturunca direk burun kırar.

nedense çok insafsızca gelmiştir hep. kavganın da bir etiği olması gerektiğini düşünüyorum. ayrıca bütün dövüş sporlarında yasak bir harekettir.
devamını gör...
hep bir erkeğe sağlam bir kafa atmak istemişimdir.içimdeki bu caniye dur demeliyim.
devamını gör...
(bkz: kavgaya kafa atarak başlamak)tır.
devamını gör...
hayatımda hiç denemedim muhtemelen basarisiz olurdum ama yemedimde hic.
(bkz: kısa boylu olduğun için kavgada sürekli aparkat vurmak)
devamını gör...
atan kişinin becerikli olup olmadığına bağlı olarak rakibe hasar verecektir. yanlış bir hamle yaparsa kafayı atayım derken komik durumlara düşebilir.
devamını gör...
kişinin kendi kafasıyla diğer kişiye darbe vurması fiilidir.
ancak algılayamıyorum.
kafa yahu bu, çocukken oynadığımız kurşun toplardan değil ki.
atanın kafası acımıyor mu?
reelde hiç görmedim gerçi.
devamını gör...
başarıyla yapabildiğim eylem.

bunu en son denediğimde alnımda karşı tarafın dişlerinin izi çıkmıştı ama onu da dağıtmıştım.
devamını gör...
kafayı nereye atacağını bilmeli insan. örneğin kafa rakibin ağzına doğru atılmaz. veya kafa rakibin alnının köşe kısımlarına gelecek şekilde de atılmaz.. yoksa canınız fazlasıyla yanar. ayrıca kimin kafatası daha sert yapılıdır bu bilinemez..
bazı insanların kafası gerçekten de taş gibidir. bazılarının daha narindir. bu nedenle kafa atanın kafatası çatlayabilir. kafa atılana hiçbir şey olmayabilir de.

ben bir keresinde lisede defterimi yırtan ve bununla eğlenen arkadaşlardan birini okul çıkışında sınıfta tutmuştum. herkes sınıftan çıktıktan sonra kafasının tam arkasına çok şiddetli bir kafa geçirmiştim.. (ki bu çok yanlış bir davranış) ilk önce ayaklarım yerden kesilecek şekilde zıplamış sonra yere inerken bütün gücümle kafamı onun kafasına geçirmiştim. güm! o çarpışma anında öyle bir basınç oldu ki tüfeğin namlusundan çıkan sesin kulaklarda bir sürelik işitme kaybı oluşturduğu gibi şöyle 10 15 saniye çevredeki sesler kesiliverdi. ince bir tınnnnn sesi duyulmuştu çarpışmada.
arkadaşım yere sere serpe uzanmıştı. nakavt olmuştu. şükür ki ben de hiçbir hasar yoktu..
sonra eli ayağı titreyerek ayağa kalktı. hadi çıkalım oğlum buradan demişti. defterine ben bir şey yapmadım. mustafa yaptı diyerek olayı kapatmak istemişti.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kafa atmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim