1.
insanın psikolojisini bozan durum, özellikle bir kaç ayda fazlasıyla kilo aldıysanız insan her sabah artık yemeyeceğim diyor fakat öküz gibi yiyor, diyete giremiyor, keşke diyet yapabilsem
devamını gör...
2.
sırf onun yüzünden spora başladığım gerçeği.. çoğu şeyden daha çok üzüyor..
devamını gör...
3.
karantina sürecinde başıma gelen vahim fiziksel değişim.
devamını gör...
4.
dünyanın en zor olayı
devamını gör...
5.
kilo almak para gibi ya. paranın nasıl gittiğini anlamıyosun, nasıl kilo aldığını da anlamıyosun. ikisine de oksijen almamız yeter.
devamını gör...
6.
fazla dramatikleştirilen bir olaydır. kilo alıp vermek - sağlık sorunlarından bağımsız- tamamen matematik ile alakalı. işin girdisini çıktısını takip edersen, zorlanmadan verirsin. aksi durumda alırsın. bu kadar.
devamını gör...
7.
yaş 30u devirince kaçınılmaz yük. bir oturuşta bir dünya şeyi yiyip de yaktığımız o günler geride kaldığından her ay tartı göstergesinin birler basamağında artma görülmektedir. sabah yürüyüşü yaparak tartıya karşı zafer elde etmek mümkündür.
devamını gör...
8.
o kadar yediğim halde başaramadığım olay gerçekten çok kötü bir durum
devamını gör...
ışık hızıyla kilo alıyorum.
bir aralar 14 kg vermiştim kendi programımla. o yüzden senelerdir dikkat ediyorum.
devamını gör...
10.
kilo vermekten daha zor olduğunu şişmanlar bilmez.
devamını gör...
11.
normal insanların şikayetçi olduğu benim gibi anormal kişiliklerin ise isteyip de kolay kolay gerçekleştiremediği eylem.

4 ay önce 185 boyunda 68 kilo bir erkek insanıyken, yoğun çabalarım sonrasında 6 kilo alarak insanlığımdan bir şey kaybetmeden bir ufak irileştim. son 4 kilo daha aldıktan sonra bir ömür bu aldığım kiloları kaybetmemek ve üzerine de yenilerini eklememek için uğraşacağım. (böyle söyleyince kulağa çok zor gibi geldi ama bakacağız artık.)
devamını gör...
12.
dünyaları yesem bile kilo alamıyorum yaklaşık 3 yıldır 65-68 arası seyrediyorum.
devamını gör...
13.
2 kilo olarak verirsin 4 kilo olarak alırsın . tat kaçıran bir mevzudur .
devamını gör...
14.
dikkat edilmediğinde çok kolay olan vücut değişimidir. o kadar basit ki yağlı fastfood ve tatlı gibi sevilen yiyecekler ile rahat alırsınız ama vermesi tam bir eziyettir.
devamını gör...
şanslı olduğumu düşündürmüyorum, boşuna ay siz çok şanslısınız felan diye yalanımsı tebrikler etmeyiniz. ben yiyorum ama kilo almıyorum bu benim zoruma gidiyor mesela. bir deri bir kemiksin gibi tabirleri duymaktan gına geldi. hayır yani o kadar zayıf değilim ama yaşa göre ortalamanın altındayım. ne kadar çabalasam da olmuyor, doktora da gittim herhangi bir sorunda yok tek yol kalıyor genetik. ne yapalım kendime göre de derdim bu.
devamını gör...
ne kadar yersem yiyeyim kilo alamamam konusunda bazı arkadaşlarımın imrendiği bazılarının ise çok zayıfsın diyerek hasetlendiği biri olarak gönül rahatlığıyla istediğim şeyi istediğim kadar yiyebiliyorum. sonunda kilo almayacağımı biliyorum. alsam bile ertesi hafta bir bakıyorum gelen gideni götürmüş. çok zorlandığım eylemdir. nice diyetler denetmiştir. çevremdekiler kilo verme tartışması yaparken ben alma mücadelesi verdiğimde beni öldürecek şekilde bakmaları dışında memnunum. zordur efendim alması da zor vermesi de zor.
devamını gör...
kilo vermekten daha zor olan eylem.
devamını gör...
korkulu rüyam ...
devamını gör...
önemli olan kilo almak değil kas olarak mı yağ olarak mı aldığındır. ayrıca yağ olarak almak erkekleri daha iri gösterse de yağ oranınız artarsa kaslarınız görünmez.özellikşe karın kasları.
devamını gör...
kilo almıyorum, güncelleme yapıyorum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kilo almak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim