1.
uzay aracı kullanmadan başka bir evrene götüren büyü
devamını gör...
2.
on yaşımdan beri, "eğer olmasaydı akıl sağlığımı nasıl koruyabilirdim" dediğim mucize..
devamını gör...
3.
şu anda hangi kitabı okuyorsunuz ? ben savaş ve barış kitabını okuyorum
devamını gör...
4.
sakinleştiricim.
devamını gör...
5.
kendisinin kesinlikle yatıştırıcı etkisi var. seni alıp uzak diyarlara götürmesi, kendini kahramanın yerine koyup oradan, oraya sürüklemesi de ayrı bir haz.
devamını gör...
6.
bu sözlüğe 800 tanımda kitap hediye edildiğini duyduğum için gelmiştim, buradaki çoğu insan öyledir diye düşünerek çok mutlu oluyorum kitabın bu etkisine
devamını gör...
7.
kokusuna ayrı hayranımdır kendilerine ayrı hayranım. fakat bir süreden sonra öyle kaptırıyorum ki asosyal olup çıkıyorum(çok sosyal olduğum söylenemez). her şeyin yararı kadar zararı da oluyor işte kitap olsa bile bu.
devamını gör...
8.
herşeyden vazgeçebilirim ama ondan asla diyebileceğim tek şey sanırım.. sakinleştirici ilaçtan daha fazla etkisi olabileceğini düşünüyorm bazen..
devamını gör...
9.
sürekli satın aldığım fakat okumadığım... kitap satın alma hastalığım var
devamını gör...
10.
kitap içeren kitaplarla ilgilenilen her sitede çok manalı dostluklarım ve sohbetlerim oldu burası da bana öyle iyi gelecek biliyorum
devamını gör...
11.
içindeki dünyada bambaşka bir alemde kaybolunan minik bir gezi aracı
devamını gör...
12.
dört duvar arasında bile olsan, sana gökyüzünü ve tüm evreni gösteren, kimilerinin duygularını anlattığı, kimilerinin görüşünü savunduğu, basılı yada el yazmasıyla kağıtların bir araya gelmiş biçimidir.
devamını gör...
13.
--- alıntı ---

geri kalan her şey sizi yarı yolda bıraktığında, kütüphanenin yolunu tutun.
-stephen king.
--- alıntı ---
devamını gör...
14.
hiçbir araç kullanmadan bizleri başka dünyalarla tanıştıran mükemmel bir nesne.
devamını gör...
15.
kapağını açtıktan sonra sadece sen ve kitap arasında geçen gerçeküstü hayal gücü
devamını gör...
16.
bazı insanların sadece okuduğu bazı insanların ise kitabı kendi süzgecinden geçirerek tane tane okuduğu ve hayatına geçirdiği, bir nevi ultra geniş kelimeler topluluğu
devamını gör...
17.
zamanda yolculuk yapabilmemi sağlayan, her zaman yanımda olan, bazen bir cümlesiyle güldüren, kendimi kötü hissettiğimde hemen yanına koştuğum, bana bu dünyadan kaçış fırsatı sunan ve en önemlisi onunla vakit geçirirken zamanın nasıl akıp gittiğini unuttuğum en yakın arkadaşım.
devamını gör...
18.
ülkemizde pek değeri bilinmeyen değerli ama değersiz nesne.
devamını gör...
19.
öyle bir şey ki bir yerden sonra harfleri, kağıdı ve etrafını unutmaya başlıyorsun artık ordasın , anlatılanların içindesin .. yürüyorsun uçuyorsun, belki de harfler kaçıyor diyorsa kaçıyor bile olabilirsin var olmadığın bir yerde bulunmanın fısıltılarının yazılı olduğu yer işte kitap.
devamını gör...
20.
değerli bir zaman makinesi, bazen yolculuk bazen kılavuz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kitap" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim