uzun zaman sonra bu zamana kadar gördüğüm en büyük ters tepen algı çalışmasının bir lgbt reklamına dönüşmesi. kendi elleriyle karşı geleyim derken lgtb'lilerin reklamını çok güzel yaptılar.

18 eylül 2022 tarihinde saat 14:30'da saraçhane parkı'nda sözde lgbt dayatması propagandasıyla ve algı yaratma çabalarıyla yollara koyulan insanların fark edemediği bir gerçek var.

lgbt'liler isteseydi, lgbt'nin reklamını bu kadar iyi yapamazlardı.

bir grup düşün mesela lgbt gibi... bir başka kesimin propaganda ve algı yaratma çalışmaları üzerinden kendi reklamını bedavaya yaptırıp, herkese duyuruyor.

kısaca rezil edeyim derken vezir ettiler. *
devamını gör...
(bkz: yaw he he)
devamını gör...
bazen diyorum "düşmanın da akıllısı denk gelsin" diye de böylelerini gördükçe bazı grupların salak olarak devam etmeleri herkesin hayrına duruyor. mmeh, cık... salak düşman da bazen iyidir.

tebaa kültürünün elemanları işte, ancak bu kadar abuk olmalarını beklerdim. nitekim şaşırtmadılar.
devamını gör...
evet sabahtan beri sinir krizi yaşamama sebep oldular gerçekten. ulan bir erkeği seviyoruz alt tarafı reklam ihtiyacımız varmış gibi geliyor millete. ne saçma sapan algılarınız var. biri der lgbt lobisi diğeri der lgbt salonu.olum manyak mısınız alt tarafı erkek seviyoruz lan!
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"lgbt karşıtı yürüyüşünün lgbt'lilerin işine yaraması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim