1.
takip ettiğim bir dizi. umarım böyle devam eder.
devamını gör...
güzel bir dizi. sarıyor cidden bu karantina döneminde.
devamını gör...
planlama falan harika, sarıyor.
devamını gör...
vay yeni tarz diyerek başlanan sonunda aşk üçgenine dönen klasik dizi.
devamını gör...
uzun zaman sonra ilk kez tv' de bir şey izlememe sebep olmuş sonradan seyirciyi salak yerine koyan bölümlerin ardının arkasının kesilmemesiyle katımda elenmiş dizidir.
devamını gör...
izlerken eğleniyorum biterse sinirlenirim
devamını gör...
ilk başta benim de farklılığıyla dikkatimi çeken takip ettiğim güzel bir işti. klasik türk dizisine dönüşüp menajerlikten aşk böcüğüne dönüşünce bıraktım kendisini. arada fragmana denk gelirsem bakıyorum youtubedan, böylesi daha iyi saatlerimi yemiyor 30 snlik videolardan hakimim hala konuya.
devamını gör...
başlarda ünlülerin sorunlarını falan güzel işlediler, iyi gidiyordu. tadında bırakmadılar işte.
devamını gör...
başından sonuna dikkatle izlediğim dizi sadece fragmanlardan takip ettiğim diziye dönüştü. ne yazık ki çok sitem edemiyorum, başlardaki kaliteli versiyonu izlenmediği için finali düşünülüyordu şimdi bildiğim kadarıyla durumu fena değil. arz talep meselesi.
devamını gör...
bütün diziler kaldırılmalı derhal
devamını gör...
menajerler arasındaki tatlı rekabeti görmek için izlediğim diziydi. ama dramanın dozunu tutturamayıp üstüne aşk üçgeni eklenince bana göre dizi ana aksından kaydı. reytingler de bu durumdan haliyle etkilendi. yine de dizinin bir an önce toparlayıp eski günlerine dönmesini umuyorum.
devamını gör...
yok canım kalsın.
devamını gör...
son bölümünde "ne bu uyarlama sevdası" diye çemkiren uyarlama dizi.
devamını gör...
tv de denk gelmişti birkaç dakikalık da olsa tv nin harcadığı elektriğe yanıyorum hala.
devamını gör...
izledigim nadir türk dizilerinden.
devamını gör...
küçük minik taze oyuncuların da oyunculuklarına bir diyeceğim yok ama "yetişkin" kadrosu sayesinde az buçuk izlenebilir olan dizi. bir de (bkz: canan ergüder) gerçeği var ki, bu kadının oynadığı dizi otomatik türk ortalamasının üzerinde bir standartta oluyor zaten.
devamını gör...
bir sonraki bölüm kim samsung galaxy s21 kullanacak sabırsızlıkla beklediğim dizi :)
devamını gör...
yayınlanan diziler içinde en eğlenceli olanı. pazar akşamı izleyecek başka da bir şey yok zaten televizyonda.
devamını gör...
uzun bi ara verdikten sonra yeniden türk dizisi izlememe sebebiyet veren müthiş dizi. içinde şiddet, vıcık vıcık drama barındırmaz. sorunlar genelde aynı bölümde max. diğer bölümde çözülür. renkli dünyaları beni neşelendirir. kafa dağıtmak için birebir muazzam dizi.
devamını gör...
fransız yapımını izlemiştim bizlerin de uyarladığını görünce başladım.başlarda çok severek takip ediyordum ama son birkaç bölümdür aşk sahneleri çok arttı ve klişe olmaya başladı ama izlemeye devam edicem.zaman zaman senaristlerin gönderme yapmaları da gözden kaçmıyor.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"menajerimi ara" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim