#televizyon dizileri #final yapan diziler
dram / komedi / yerli
6 / 10
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

45. bölümüyle final yapmış dizidir. gerçekten çok farklı bir işti, türk insanına pek hitap etmedi tabii ana konu aşk değil, töre möre değil. dizide güçlü kadınlar oldukça ön plandaydı.zamanla senaryo olarak orijinalinden oldukça farklılaştı. izlenmedi. ay yapım başka dizilerinin prı için bir süre daha devam ettirdi diziyi. hadi dizi film sektörünün zorlukları izlenmedi de her bölüm ünlüler münlüler konuk olupdurdu yine de izlenmedi be…
devamını gör...
bir göz atmıştım sanki ilk başladığında ama ben bizim dizileri izleyemiyorum artık. küçümseme anlamında değil yabancı dizi izledikten sonra bizim dizilerin süresi işkence gibi geliyor. televizyonda izliyorsanız geçme şansınız da yok. yani diziye gelirsek gördüğüm kadarıyla beğenmemiştim fakat farklı bir iş olduğunu söylemek lazım tabii ki.
devamını gör...
zamaninda bayıla bayıla izlediğim dizi. canan ergüder hanımefendinin ani şekilde hastalanması dolayısıyla diziden ayrılması diziyi yokuş aşağı bir duruma getirdi ne yazık ki. reytinglere de yansıyan bu durum dizinin beklenenden kısa sürmesine neden oldu. farklı ve keyifli bir işti.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"menajerimi ara" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim