www.misafirogrenci.org/

misafir öğrenci sistemi, 10 ilimizde yaşanan iki ayrı depremden etkilenen öğrencilerin, 2022-2023 eğitim yılının ikinci döneminde tam burslu (eğitim, yemek, kitap) olarak öğrenim görebilmelerini sağlamak için oluşturulmuştur. bu sisteme dahil olan özel okulların ve misafir öğrenci kontenjanlarının ilan edilmesine olanak sağlar. misafirogrenci.org herhangi bir ticari amaç gütmeyen bir sosyal sorumluluk projesidir.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
bu başlık yukarıda kalabiliyor mu? sevgili moderatör arkadaşlar lütfen bu çok önemli bir yardım kampanyası üst sıralarda kalması gerçekten önemli. buna ek olarak ev yardımı sayfası da üstlere taşınırsa çok yararlı olacaktır. başlığı açan yazar arkadaşımıza teşekkür ediyorum.
devamını gör...
1300 okul ve 11211 olarak sayı güncellenmiştir.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"misafirogrenci.org" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim