1.
yönetici, yönlendirici anlamlarına gelen kelime. forumlarda ve sözlüklerde ise başlık ve tanımları düzeltme, silme, gizleme kitleme gibi yetkileri* bulunan görevli kişilerdir.

bu kişilerin eleştirenleri bitmez, kimseye yaranamazlar ve sözlüğün tüm yükünü üstlenirler. sözlük içerisinde bulunan tüm moderatörlere bu başlık vesilesiyle sabır ve kolaylıklar diliyorum.
devamını gör...
ciddi anlamda amelelik yapan kişiler, zira yaptıkları iş dışarıdan çekici gözükse de sözlükteki en zor iştir. herkes moderatör olmayı ister, ama o görevi hakkıyla yerine getirebilmek hiç de kolay değildir. haklı ya da haksız her türlü eleştiriye karşı sükunetlerini koruyan, yazarlara karşı tüm iyi niyetleri ile yardımcı olmaya çalışan, bir entry/başlık silmeden, uyarı vermeden defalarca düşünen görevlilerdir.
devamını gör...
burada da var 5-6 tane. hepsi çalışkan ve gizemli birer kahraman. hele içinde biri var ki, neyse sustum.
devamını gör...
yazar statüsünden moderatör statüsüne geçmiş yazar
mod'unda dediği gibi amelilik olduğunu düşündüğüm bir görevdir
devamını gör...
sözlük anlamıyla;
1)moderatör, türkçede tam karşılığı yönlendirici, olay yöneticisidir.

2)arabulucu, başkan, ılımlayıcı.

3)moderatör, bir açık oturum ya da panelin içeriğini belirleme, tartışmayı yönlendirme ve etkileşimli bir diyalog içinde yürütme ile sorumludur. moderatör program boyunca konuşulan başlıkları sentezler, bir özet halinde bilgi sunar ve ilgili kişilere sorular yöneltir.

yapabilene sonsuz saygılar tabiki...
devamını gör...
moderatör, bir açık oturum ya da panelin içeriğini belirleme, tartışmayı yönlendirme ve etkileşimli bir diyalog içinde yürütme ile sorumludur. moderatör program boyunca konuşulan başlıkları sentezler, bir özet halinde bilgi sunar ve ilgili kişilere sorular yöneltir.
devamını gör...
az önce varlığından bile haberdar olmadığım bir yazarın eriştiği mertebe. demek ki yazmayla çizmeyle olmuyor bu işler.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"moderatör" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim