1.
afrika’nın güneydoğusunda bir ülke. tahmini 29,5 milyon nüfusu vardır. resmi dil olarak portekizce konuşulur.
devamını gör...
güney afrika'nın doğusunda bir ülkedir. 1975 yılında bağımsız olmuştur. başkenti maputo, yüzölçümü 799.380 km²'dir. eski portekiz sömürgesidir.
devamını gör...
aynı zamanda bir atış kombinasyonu ismidir. mozambik drill (drill : tatbikat / uygulama) adı verilen bu uygulamada birbirine yakın ikili atış anlamına gelen gövdeye double tap yapılıyor .profesyonel insanlar korumalar vs kevlar giyiyor ama birbirine çok yakın iki atış olunca kevlar da sizi korumayabiliyor.

yere düşen kişi son olarak headshot olarak başına ateş edilerek öldürülüyor. john wick bu comboyu çok kullanır ama daha estetik kullanımları da var.

devamını gör...
ismini sultan muça alebique' den alan afrika ülkesi.
devamını gör...
yani bnim tarlabaşında gördüğüm kadar mozambikli, bizzat mozambikte yoktur diye düşünüyorum.12 aralikta istanbuldaydim ve cok sasirdim.hatta bnce kalanlar da gelsin cümbüş devam etsin.
devamını gör...
afrikanın güneydoğusunda yer alan devlettir.

moçambique

resmi dili portekizce olan ülkenin başkenti ve en büyük şehri maputo'dur.

mozambik'in dünyadaki konumu
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
görsel kaynak/ vikipedai.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim