muharrem, kimseyi desteklemiyor.
(bkz: https://www.cumhuriyet.com....)

edit.
seni mi kırayım bir tanede link atarım.* buradan
(bkz. ve link aynı)
edit.
memleket partisi, 28 mayıs'taki 2. tur seçiminde herhangi bir adayı desteklemeyeceğini açıkladı. gazeteci ismail küçükkaya, ince ile görüşen adana büyükşehir belediye başkanı zeydan karalar'ın, muharrem ince'nin kendilerine "kemal kılıçdaroğlu'nu desteklemek içimde gelmiyor" dediğini aktardı.buradan
devamını gör...
muharrem ince benim lisedeki fizik hocamın arkadaşıydı. kararına saygı duyuyorum. yanlız link koymamışsiniz ayıp oluyor
devamını gör...
şuan da hiçbir partiyi desteklemiyoruz diyen parti başta olan iktidarı destekliyordur bunun başka açıklaması olamaz
devamını gör...
süreyya hanımın muhteşem değişimi gibi bir karar.
hacı abi kk’yı desteklemiyorum dese o da rahat edecek biz de...
devamını gör...
bu güne kadar aldığı kararlar ile kendi siyasi geleceğini mezara koyan kişinin bu mezar üzerine toprak attığını gösteren karardır.
devamını gör...
çok değil iki yıl sonra "maaarrem ince kim abv" denilecek kişinin kararıdır. ben şimdiden diyeyim: maaarrem ince kim abv?
devamını gör...
sincap reyis davutoğlu ile bebecan ali ve gereksizlerin meclise girmesi, ümit hoca ve muharrem ince'nin mecliste olmaması koyuyor.. sincap ahmet ile bebecan ali resmen kılıçdar bunağına gazı vererek kendilerini meclise attılar.. milleti tokatladılar resmen...

teşekküler kılıçdaroğlu ve destekçileri bu eser sizin..
devamını gör...
büyük puntoyla yazamadığım için çok üzgünüm ama kendisi kelimenin tam anlamıyla “ korkak”.

ne ile tehdit edildi, cumhurbaşkanlığı yarışından son dakika kendince hangi bahaneleri göstererek çekildi umurumda değil ama hepimiz biliyoruz ki bariz bir açığı ile tehdit edildi ve bunun ortaya çıkmasından korktuğu için yarışı bıraktı.

bakın kemal kılıçdaroğluna.. adamla ilgili terör örgütünü desteklediğini iddia ettikleri montaj video yapıp yayınladılar. kemal bey hakkında söylemedikleri yalan- iftira kalmadı. kendisi niye bırakmıyor seçimi? bir muharrem beyin mi gururu- onuru - siyasi hayatı- soyadı ve ailesi var bu ülkede? o yüzden bunları bahane ederek “ben seçimden çekildim- tarafsız kalacağım” demesin.

bunun bendeki açılımı şu ; “erdoğan bir açığımı öğrendi, beni bununla tehdit ediyor. görüşümü yayınlarsam, başıma iş açacağım.”

yani al muharrem inceyi vur sinan ogan’a.. “ kişisel çıkarlarım daha önemli.” duruşu bunlar.

günün 24 saati twitter’dan - oradan buradan yayın yapan sinan oğan günlerdir kayıp. niye çıkıp eskisi gibi esip gürleyemiyor? hata yaptığını ve dümdüz vatanını sattığını kendiside biliyor çünkü.

bir seçmen ve vatandaş olarak, bu 2 beyefendinin de tarih ve siyaset sahnesinden silinmesini istiyorum. kişisel fikrim doğrultusunda, ikisinide güvenilir ve vatanına sadık bireyler olarak görmüyorum. her çıktıkları yoldan ışık hızıyla dönüp, toplumu yüz üstü bırakacak insanlar bence ikiside.

bu bende şu soruyu doğuruyor bir vatandaş olarak ; madem kendi çıkarınızı güdüyorsunuz, madem tehdit edilecek açıklarınız var o zaman ne işiniz var siyasette?

ailenizin, hayatınızın dibine kadar araştırılacağını biliyorsunuz. erdoğanın hiç adil oynamadığınıda biliyorsunuz. madem açıklarınız- hatalarınız kısacası tehdit edildiğiniz takdirde sizi yolunuzdan döndürecek ayıplarınız var niye siyasetçi oluyorsunuz?

hadi siyaset yapacağız diyorsanız, niye yolunuzdan dönüyorsunuz? yakın gemileri, neyinizi açıklıyorlarsa açıklasınlar. en azından “ vatan haini- dönek- fiyatı olan insan vb.” çirkin kelimelerle etiketlenmezsiniz.

neyse , kendiniz ettiniz kendiniz buldunuz.
devamını gör...
haftalarca ben de oktroller tarafından linç edilsem, hakaretler yesem ben de tarafsızım derdim. akşener masadan kalktığında bu ruh hastaları kadının ailesine kadar demediklerini bırakmadılar.
devamını gör...
kimse tarafından desteklenmeyen ince'nin kimseye "restine rest ulan" diyerek kimseyi desteklememesi hadisesi.
devamını gör...
chp sol tayfa benim sahte "porno kasedimi" sosyal medyada çevirip benim evliliğimi tehlikeye atacak, başta eşim olmak üzere bütün ailemi rencide edecek, akpli/fetöcü/ciaci vs. diye yaftalayacak, hastalanmama ve neredeyse ölmeme sebep olacak sonra "bizi desteqlemedi qorqak :s"...

solcular, sizin ben feriştahınızı s***yim. insan olun, koduğumun primatları.
devamını gör...
ben hayatımda bu kadar enteresan bir adam tanımadım.
muharrem ne yapmak nereye varmak istemektedir.
ya 250 bin farkla rte kazanırsa nolacak, bi inat uğruna değer mi be gülüm.
devamını gör...
sorun değil. yarın birgün chp'nin başına geçmeye çalışır ya da şuan ki partisi ile bir ittifak kurmaya falan girişirse kendisine bu günleri hatırlatırız.
zaten üstünü çizeli çok olmuştu, iyice karalattı.
devamını gör...
ince hastalık muharrem, bu seçimde kendini iyice bitirdi. onun fikirlerinin bizim için bir önemi yoktur.
devamını gör...
siyasi bir zombinin tarafsızlığını kim ne yapsın?..
not: sandıklara sahip çıkın.
devamını gör...
chpli çomarlar medyadan kuduzun kudurttukları gibi saldırmıştı bu adama o olmasa ilk turda 70-80 ile kazanıyorlardı.
adam çekildi yarıştan niye kazanamadınız?
her şeyiniz yalan dolan…
devamını gör...
ak çomarların sevinci kursağında kalsa da, zaten akapeye çalıştığı belli. ondan başka bir oyun beklenemez.
devamını gör...
ilk turda kazanamayacağını adın gibi bilmene rağmen ikinci turda sana faydası dokunabilecek adayı ve seçmenini küstürürsen olacağı bu. çekilirken yaptığı açıklamada 'bahaneleri kalmadı' şeklindeki söylemiyle birlikte cuk oturmuş bir karardır.
ince kim yeaa diyenlere istinaden söylüyorum, erdoğan'ın kazanması için yaklaşık 2 milyon oy almasının yeterli olacağı bir seçimde hala kitle küçümsemeniz de biraz saçma sanki.
devamını gör...
muharrem ince bu ülkedeki en kötü 3 siyasetçi arasına net girer. o kadar kötü
devamını gör...
mesela ne yaptı şimdi? aday oldu, ama muhalefete muhalefetlik yaptı. baktı aslında zamanında aldıgı oylar emanetti siyasetten silinme kaygısı başladı ak partiye de hizmet sözü vardı, kendisine kalben inanan iyi niyetlileri bu defa da yolun ortasında bırakıp son dakika adaylıktan çekildi. çekilirken hala muhalefeti suçladı. oysa kaset kumpasını yapanlar belliydi. sinan ogan taraf degıstırdı baktı çok tepki görüyor sırf chp ye destek olmamak adına her 10 kasımda hasta olan ahmet gül gibi yataklarda serumlu foto paylaşıp bitkisel hayat pozu verdi. bakınız olası 13. cumhurbaşkanı yenıden recep tayyip erdoğan olursa da çıkıp “ben demiştim” diyecek. yok kılıçdaroğlu seçilirse “chp bu ülkenin vazgeçilmeziydi zaten” diyecek. aslında vizyona ve öngörüye sahip değil; şahsi menfaatlerinin kimden yana olacağında kararsız sadece. bu yaptıklarını bır 5 yıl sonra unutulur nasılda yeniden şansım olur diye düşünüyor. haklı da bu halk herşeyi pek çabuk unutuyor.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"muharrem ince’nin cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim kararı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim