aksiyon / animasyon / macera
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

cgi grafikli çizgifilm serisi olup nickelodeon tmnt'ye el koyduktan sonra yapılmıştır. bu seri ilk çizgifilm serisine daha sadık tonda olup o seriye sürekli olan göndermeler vardır. april ve casey jones daha böyle genç tiplerdir ayrıca donatello april'a acayip şekilde kesiktir bu seride. gene splinter usta hamato yoshi'den splinter'a evrilmiş olup 4 kaplumbağayı kendisi bir pet shoptan almıştır ancak eve dönerken bir grup siyah kıyafetli takım elbiseli elemanların ettikleri bişeye şahit olup onlarla kapışmıştır ve kazara mutasyon sıvısı üstlerine gelmiştir böylece fare adama ve mutant kaplumbağalara evrilmişlerdir. shredder gene insandır bu seride ve bu takım elbiseli adamlar aslında kraang diye utrom benzeri ancak kötü amaçlı olan bir yaratık ırkıdır. bebop ve rocksteady bu seride nadir gözükmek üzere geri dönmektedirler. leonardo'yu başta jason biggs seslendirmiştir ancak aktörün twitter'da yazdıklarından dolayı seslendirici 20.bölümde değişmiştir.

turtles forever benzeri olarak 87 serisinin evrenine ışınlandıkları bir bölüm de mevcut olup, e hem 2012 kaplumbağaları 2d çizgifilm haline gelirler hem de 2012 evreninde 87 versiyonundakiler 3d'ye dönüşürler. ayrıca turtles forever'ın aksine eski serinin kaplumbağalarını orijinal ses aktörleri seslendirmiştir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ninja kaplumbağalar (2012)" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim