birdi iki oldular. iyice can sıkıcı bir hal aldı.
bakıyorsun kimi zaman günler boyunca kendileri tarafından yazılmış tek cümle yok. kopyala, yapıştır, link ver. tamam hiçbirimiz orhan pamuk olmaya kasmıyoruz ama kendi adına yazacak bir lafın yoksa burada ne işin var güzel kardeşim.
ha bunlar sözlük tarafından istihdam ediliyorsa o da ayrı bir rezalet ve sözlük adına acınası bir hal.
bana illallah geldi sefil internet sayfalarından aktarılmış üçüncü sayfa haberlerini görmekten. bu zırvalıkları görmek istesem ilgili siteleri gezerim. bir tanesini eleştirdim. koşa koşa gelip nick altıma kaka yaptı. nickaltı umurumda değil. çünkü kimse ile etkileşimim yok. istediğiniz kadar yapabilirsiniz, sonunda kokudan rahatsız olacak ya da olmayacak olan sözlüktür.

uuuu. başlığın ilk girdisi uçmuş.
devamını gör...
(bkz: ultimate prime)
(bkz: doktor ejderha)

para karşılığı yapıyorlarsa titr verin, info'larında yazsın.
devamını gör...
size kötü haberim var; onlar bot değil bot başka bir şey, onlar kanlı canlı insan ve daha kötüsü bu ayrımı bilmeyenler sözlükte yazıyorum be diyor.
size bağlantı sağlayan türk telekom'u seveyim.
devamını gör...
size kötü haberim var; onların bot olmadığını herkes biliyor. bot gibi davranan kanlı canlı insanlar olduklarını da biliyor ve daha kötüsü okuduğunu anlayamayanların, bu ayrımı bilmeyenlerin sözlükte yazıyor olması. size bağlantı sağlayan türk telekom'u seveyim.
devamını gör...
haber başlıkları yokken ya bu sözlük hiç gündemle ilgilenmiyor, varsa yoksa goygoy, haber başlığı paylaşan biri bile yok, insanlar haber paylaşınca bunlar bot sıktılar işsizler. bir türlü gönlü olmuyor bu sözlüğün.

şu konuda size katılıyorum. doğru haber paylaşmaları gerekir, önce bir kaynağa girip okumaları gerekir. aynı başlığı tekrar tekrar açmamaları gerekir.
devamını gör...
bu konu hakkında ilk ve son açıklamam sonrasında sessiz kalıp bir kaç kişiye cevap vermemeye devam edeceğim .
öncelikle istediğim başlığı istediğim şekilde istediğim alıntıyla yaparım ( yalan olmadığı ve sözlük kurallarına uyduğum sürece) gerisi sizi hiç alakadar etmez çünkü burada her yazar sözlük kuralları içinde olduğu sürece istediğini yapabiliyor.
eleştiriye her zaman açığım daha iyi olması ve daha güzel olması için elimden geleni yaparım bu konu ayrı ancak hakaret boyutundaki saçmalıklarınız gram umurumda değil sonrasında ağlamalarınız sizi ilgilendirir günlüğünüzde yer verebilirsiniz.
sonrasında bazen açılmış başlıklar tekrar açılabiliyor çünkü farklı kelimeler kullanılıyor ya da baktığımda gündemde olmuyor bu da küçük problemler ki sonrasında birleştirilmeler ya da aktarımlar zaten yapılıyor. bu yüzden herkes kendi yaptığı işine baksın.

bu zamana kadar okumadığım hiçbir haberin tanımını ya da başlığını girmedim ancak bir çok yazar sadece iki kelimeye bakıp aklından haberi kendi tamamladığı için saçma sapan triplere giriyorlar o yüzden haber sitesinde yazılanları okumadan her şeyin sadece bir kısmına bakıp çamur atmaları da oldukça yersiz oluyor.
son olarak başlıkları ve haberleri doğrudan alıntılamamın bir çok sebebi var bunlardan bir kaçı başlık tekrarı olmaması, için bir kaçı da haber aratıldığında direk o sayfaya yönlendirilmesi gibi gibi ki tanımlarda aynı şekilde yani bu konunun benim boyutumda bir çok açıklaması var. haberleri doğrudan alıntıladığım için laf edildiği gibi kendi görüşümle yapsaydım da farklı laflar ve hakaretler muhakkak olacaktı.

son olarak bu yazdıklarım kiminizin umurun da olur kiminiz geri cevap yazarsınız kiminiz sinirlenebilir inanın en son umurumda olan şey. umursadığım tek şey eleştirileriniz olur ve elimden geldiğince düzeltmeye hatalarım varsa da özür dilemeye tamamım ama hakaret eden hiçbir yazarın gözümde tek bir değeri olmaz. öpüyorum hoşşşçaaaaakalınnn...
devamını gör...
nickimi yazarak ve onu destekleyen iki tane sözlük userının birbirinin egosunu kastığı başlık. ilk tanımı silinmiş kızgınlığı geçmemiş ki tekrar yazmış ve morerasyon korkusundan zorunlu edit yapmış. kızdıysa, soğuk su iyi gelir. *

işte onlar:
(bkz: sourist peach)
(bkz: ornitorenk)
devamını gör...
moderasyon "para alma gibi bir kanıtınız varsa yollayın, gereken işlem yapılır." demiş.

eski bir alıntıyla yanıtlıyorum:

- rüşvetin belgesi mi olur?
devamını gör...
ciddi şekilde normal sözlüğün en anlamsız uygulaması.

tabloid gazete haberleri ile akış dolacağına serbest bırakın ekşi' den direkt copy-paste başlıklar taşınsın en azından formata uygun olur.
'' rakip orası, orayı kopyalamak olur mu? '' yahu olmaz tabii ama durum o kadar vahim anlamında diyorum.

3 sayfalık lise okul gazetemiz vardı. yarısı reklam, o bile bundan yaratıcı ve emek harcanan bir uygulamaydı. 15 yaşında bebeler çıkarıyordu onu dikkatinize.

akışın başlığa mı ihtiyacı var? bu kreatif bir akılla yapılmalı. haberler.com nedir arkadaş?
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"normal sözlük haber botları" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim