1.
partiya karkeren kurdistani* oluşumunun kısaltılmış ismi, bir terör örgütü.
devamını gör...
2.
(bkz: hdp)
devamını gör...
3.
ideoloji savunduklarını iddia eden, kendi devletlerini kurmak istediklerini her fırsatta dile getiren üç beş çapulcudan meydana gelmiş ve türkiye düşmanları tarafından maddi destek verilen bir oluşumdur
devamını gör...
4.
masaya oturulması teklif dahi edilemeyen terör örgütü. bu arada, masaya beraber oturmama olayının sebebinin masaya beraber oturması gereken insanların, aynı cephede şanlı türk askerine karşı gerekli silahlı, gerek silahsız çatıştığı düşüncesindeyim.
devamını gör...
5.
sözlükteki küfür yasağını çiğnemem gerektiğini hissettiren şeref yoksunları topluluğu
devamını gör...
(bkz: abdullah öcalan)
devamını gör...
eline silah alıp dağa kaçtıktan, ve sivilinden askerine masum birçok kişiye pusu kurup şehit ettikten sonra barış naraları atabilme şerefsizliğini gösterebilecek tek örgüt. tanrı düşmanın dahi şereflisini nasip etsin. insan bunları gördükçe ermenilerle veya yunanlarla düşman olmayı yeğler.
devamını gör...
ceo'su murat karayılan adlı kıraathane dayısı tipli bir hamşodur.
devamını gör...
kürdistan işçi partisi anlamına gelen, ne işçiler ne kürtler ile alakası olmayan, kürtlük kavramını sadece amaçları için bir araç olarak kullanan dış mihraklı terör örgütü.
devamını gör...
10.
6 kişilik sözde kuruluş kadrosunda 4 türk bulunan kürt silahlı terör örgütü.
devamını gör...
11.
(bkz: hdp)
devamını gör...
12.
benim lügatımda popüler kültür köleliğidir.
devamını gör...
13.
hangi büyük güçten yüz alırsa onun taşeronluğunu yapan alçak bir terör örgütüdür, lanet bir köpek sürüsüdür. kurulduğu ilk zamanlardan doksanların ortalarına kadar rus maşasıydı, marksizm kadar çin maoizmine de yakındı. körfez savaşından sonra abd'nin bölgedeki gücü artınca zaten batıyla var olan bağlantıları daha da arttı ve zamanla tamamen abd maşası haline geldi. bugün tamamen abd'nin köpeği olmuş durumda. tabii yine rusya ve avrupa ile bağlantılı grupları da vardır kesin.
devamını gör...
14.
sosyalizm hikaye kara para şahane
devamını gör...
amacı kürdistanı kurmak falan değildir , tüm avrupaya uyuşturucu satan bir örgüttür , kürdistan davasını bir paravan şirket edasıyla kullanarak masum kürt gençlerinin zihinlerini zehirler , dağa çıkarır . üst düzey pkk yöneticisi uyuşturucu baronları servetine servet katarken olan dağdaki gariban kürt çocuklarına olur ,

meclisteki temsilcisi ise sürekli halkaların kardeşliği edebiyatı yapıp saf türk nefretiyle yoğurulmuş , pkk ya övgüler dizip , terörist cenazesine gitmekten başka meziyeti olmayan hdp dir ,

çok şükür kürt halkı gözünü açmış pkk ya katılımlar artık durma noktasına gelmiş örgüt artık eleman bulamazken türkiyenin hızla gelişen askeri teknolojisi pkk yı iyice köşeye sıkıştırmıştır

muhtemelen önümüzdeki yıllarda pkk nın komple çöktüğünü göreceğiz .
devamını gör...
emperyalist güçlerin uşaklığını yapıp marksist olduğunu iddia eden; herkese faşist deyip kürt faşizmi yapan, masun insanları katleden, türkiye'nin belasıdır.
devamını gör...
sempatizanları tarafından pekeke diye telaffuz edilen,kürtler için mücadele ettiğini söyleyip kürtleri öldüren, eğitim alamıyoruz doğuda deyip kurulan okulları bombalayan gönderilen öğretmenleri öldüren, iş yok diye haykırıp açılan fabrikaları kundaklayan, kundaktaki çocuğa kurşun sıkacak kadar namert terör örgütü.
devamını gör...
türk, kürt, çoluk çocuk ,yaşlı, genç bu ülke adına iyi şeyler yapan veya ülkeye zararı dokunmayan her şeyin düşmanı terör örgütüdür. ormanları yakarlar binlerce hayvanı katlederler çünkü teröristlerdir.
devamını gör...
(bkz: paladin) nickli moderatörün girdiği entry

"sanıldığının aksine ulus-devlet fikrinden uzak kantonlar birliğini savunur. kürdistan topraklarının emperyalist ülkelerce sömürülmesine karşı savaşır. bakurda etkilidir daha çok."

burada emperyalist ülke türkiye oluyor sanırım , yazarın profiline girdiğimde ağır kürtçü olduğunu gördüm başka bir entrysinde selo'yu felan övüyordu* , keşke mod seçimi daha özenli yapılsaydı .
devamını gör...
her türlü işkence ve şiddetin uygulanması gereken örgüt. sağ ele geçirilen militanların kafasına sıkılmalıdır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"pkk" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim