1.
bim tabanlı yapı modelleme programı
(bkz: bim)
devamını gör...
binaları tüm disiplinlerle a'dan z'ye modelleyip, bütçesini görebileceğiniz üstün program. saha uygulamalarında olası hataları önlemek için en iyisi.
devamını gör...
binayı bina gibi modelleyen program. öyle 3ds max gibi extrude etmez. kolonda kullanılacsn demir miktarına kadar hesaplar.
devamını gör...
özellikle yapı sektöründe çalışmayı hedefleyen mimarlar için mutlaka öğrenilmesi gerektiğini düşündüğüm ve önerdiğim bim tabanlı modelleme programı. dünya yapay zekaya kaydığı için 3ds max yerine direkt bu programı öğrenmelerini özellikle öğrencilere tavsiye ederim.

ben mi? ben hep tasarım hep sanat yiaa.
devamını gör...
wall, floor, ceiling çizip, bir kaç family yerleştirdiğiniz zaman revit biliyor olmuyorsunuz. ben uyarımı yapıyım.
devamını gör...
ilk günden bildiriyorum her şey yalan revit gerçekmiş niye daha önce söylemediniz eşek yüküyle programı boşa öğrenmişiz. bunun bir üstü hepimizin hayali olan biz düşünelim program çizsin zaten.
devamını gör...
iç mimari projelerinde çok da efektif olmayan program. bir sürü link oluyor saçma sapan.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim