pandemi yasakları öncesi, uyku bölünüp de gece üç gibi mutfağa su ya da sigara içmeye gidildiğinde pencereden bakınca görülen ne idüğü belirsiz kişiler. o saatte orada ne işleri olduğu gerçekten merak konusudur.
devamını gör...
ya araptır ya zencidir. en azından bizim burada öyle. mülteci mahallesinde yaşıyorum.
devamını gör...
genelde perdenin arasından izlenen kişilerdir. tekin görünmezler ve bir süre de göz takibine alınırlar. mahalleden uzaklaştığına emin olunduğunda yatağa geri dönülür.
devamını gör...
işe giden insanlardır.
devamını gör...
nereye varmayı amaçlamaktadır
devamını gör...
simülasyonun bir açığı vardır ve o da bu insanlardır. gece üçte, sabah beşte, bir köprünün girişinde ya da parklarda denk gelebilirsiniz bu insanlara. bazıları sürekli yürüyor, bazıları hep düşünceli, bazıları da şarkılar mırıldanıyor. nereye giderler, ne düşünürler, ne mırıldanırlar kimse bilmiyor. sadece varlar.
devamını gör...
bekçi olabilirler. işsizler zaten. boş boş dolaşıyorlar.
devamını gör...
sadece simitçi kılığında gezmeyen ajanlardır.
devamını gör...
pilot veya hostes olabilirler. çünkü belirli bir mesai saatleri yok.
devamını gör...
1-2 sene önce o şahıslardan biri de bendim, ama korkmayın sizle ya da dairenizle işim yoktu o dönemler.
gece dolaşmayı seviyordum,spor yapıp koşuyordum.
devamını gör...
ay bu biziz
yurda bırakmayan otobüs şoförü yüzünden her okula dönüşte gecenin üçünde yürüyerek yurda çıkıyoruz.
devamını gör...
biri benim. tren garı çevresinde görülürüm. raylar arasında kaybolurum. merak etmeyin zararsız varlıklarız. bize gelen gizli görevlendirme doğrultusunda yürüyoruz.
devamını gör...
başlıktaki anlatım şekline bakılırsa, her gün aynı şekilde stratejik saatlerde, stratejik yerlerde olmalarından mütevellit, npc olmalarından şüphelenilmesi gereken kişiler. arada bir ortadan kayboluyorlarsa o zaman insan olduklarını düşünebilirsiniz.
devamını gör...
gecelere yargı gerek?!
devamını gör...
bunlardan biri ben oluyorum bazen. sabah erken saatte kalkar uzun yürüyüşler yapardım pandemi öncesinde. gün doğumuna kadar sahilde yürüyüş yapar, bir bankta gevrek yerken güneşin ilk ışıklarını en önce selamlayan şanslı kişilerden olurdum. sabah ben hariç yürüyenler ne yapıyor en ufak fikrim yok, tahminimce npc olabilirler. zaten yürüyüşleri gta npc'leri gibi. yoksa dünya benim üzerime oynanan bir oyun mu?
ne diyorsun cem abi?
devamını gör...
hayatımın bir bölümünü bu şekilde geçirdim. selam olsun karanlıkta güneşlenenlere.
devamını gör...
(bkz: lucifer)
devamını gör...
kedidir kedi.
devamını gör...
muspelheim'den saat tam 03.13'te yeryüzüne inen ve tek niyetlerinin düğün yapmak olduğu rivayet edilen şahıslar topluluğu. yeryüzünün etinden sütünden yararlanmak için inerler buralara çünkü muspel'de aslan sütü bulunmaz. tek istekleri ailelerinin elf olmaya aday olan tek üyesinin bir maia ile olan evliliğini üst seviyeye taşımaktır. incir ağacının altında toplanıp def çalıp rakı içerler tabiri caizse hangover filmini tekrar canlandırırlar. gitmeden önce elf adayına takılan altınları da gömmeyi ihmal etmezler. (aman dikkat bu gömüyü çalarsanız yamulursunuz mazallah.)
gece iyice kafayı bulmaya başladıklarında da o güzel beyaz doğan görünümlü şahinlerine binip giderler. kendi diyarlarında rezil olmamak için de dinlemek istedikleri iğrenç şarkıları bu gecelere saklarlar.

yükselirken arşa aheste aheste
bir şarkı gark olur sokaklara
o da ne
remix kutusu bir araba.

(bkz: kıro şarkıları)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sabah üç gibi sokakta yürüyen gizemli şahıslar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim