1.
gerçek adı yunus özyavuz olan türk rapçi
devamını gör...
2.
severek dinleriz anlamlı şarkıları var
devamını gör...
3.
anlayarak dinlemeniz gereken şarkıları vardır..
devamını gör...
gerçekten anlamlı şarkılar yapan nadir sanatçılardandır. “insafa gel”şarkısını çok severim.
devamını gör...
2002 öncesinde küfürbaz bir rapçiydi.
devamını gör...
sago kaf lef duble raki.
devamını gör...
kambur kelimat , dilim sert rapim mert , kırık çocuk , tamu otobüsü gibi eski şarkıları çok güzel olan , didaktik kitaplar ,manzumu mazlum dinledi gibi protest parçaları da olan rapçidir.
devamını gör...
ahuyu felek mumdan şamdan düşmez kalkmaz bir allahtır uyan diyip ateist olmuş adam rakılı klip çekiyor böyle bir dönüş görmedim hayatımda adam ters cat stevens.
devamını gör...
türkçe rap şimdi zirvedeyse bu sago ve onun gibiler sayesindedir..bir pesimistin gözyaşları albümü tek başına kafa atar türkçe rape
devamını gör...
10.
küfürbaz, gizemli vaşak tabiri ile anlatılmış kişi (sansar salvo).
devamını gör...
adım yunus
mahlasım sago
ikincisi kaf-kef
üçüncüsü küheylan
evliya-ı rap
arkası yarın
arkası yarın...
devamını gör...
kalp hastası albümü efsane olan rapçi.
devamını gör...
valla kim ne derse desin . ben şuan bu adamın bulunduğu noktayı çok beğeniyorum. sagoyu eskiden de severdim ancak din ile beyni feci derecede yıkanmış ve tarikatların oyuncağı olmuş gibi gelirdi. dinden çıktığını öğrendiğimde kendim için değil en çok onun için mutlu oldum ve özgürleşmenin verdiği cesaretle daha da iyiye gitmesine bir hayli sevindim. bakın insanların bir kısmı bu dinden çıkma olayını kaldıramaz , hayatının anlamını kaybeder saçma sapan işlere bulaşabilir ama sago karakterinin sağlam olduğunu bizlere göstererek bunu oldukça iyi hazmetti ve bir zamanlar ahkam kestiği konularda yine kendi kendisine dersler vermeye başladı şarkılarında. bu konuda tam. bir kişisel gelişim örneği bence adam. yolun açık olsun ....
devamını gör...
kendisinin dehşet bir fanıyımdır :d ayrıca imzalı albümü vardır kendimde gerek sözleri gerek beatleriyle sizi alır götürür kesinlikle dinlenilmesi gereken biridir bu da sevdiğim şarkılarından biri özellikle beati :

devamını gör...
adam bu işin tek kralıdır net.
devamını gör...
“beni ancak bir âmâ gördü, göremeden anladı neler hissettiğimi. “
devamını gör...
dindar görünerek müslümanları kandırmış da olabilir gerçekten bir zamanlar dindar da olabilir ancak ateist olduğunu söylemeden önce şöyle bir şarkısı var sabah fabrikam şarkısında "eşekler anırırken nihaventten alır makam" diyor. şimdi sabah ezanı nihavent makamında okunuyormuş. sagopa burda ne demek istemiştir. şarkının adı sabah fabrikam sözleri "eşekler anırırken nihaventten alır makam" sagopa bu sözüyle ayıp etmiştir çıktığı dine.

devamını gör...
ergenlik döneminde adına sayfa açıp işlettiğim, konserlerini kaçırmayıp albümlerini aldığım rap sanatçısı. şimdi ise arada sırada açar dinler oldum. kötü insanları tanıma senesi favori parçamdır.
devamını gör...
önce dinden bahsedip sonra ateist olan ünlü rapper.
devamını gör...
yazdığı sözler derin anlamlara sahip. müzikleri de çok güzel.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sagopa kajmer" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim