çocuklar duymasın dizisinde havuç emre ' nin kayınvalidesi sultan hanım rolünü oynayan oyuncudur. vefat etmiş. silah ile intihar ettiğini söylediler haberlerde
devamını gör...
ben dahil, pek çoğumuz ismini yeni duydu, kendisini ölüm haberiyle tanıdı. bu sebeple de sanatçı ölümleri değerlendirildiğinde haber konusunda biraz gölgede kalmış bir kişidir. yanında ruhsatlı silahı ve antidepresan ilaçları bulunmuş. kimbilir sıkıntısı neydi, intihara götürecek kadar neler yaşadı?
devamını gör...
öldüğünü görünce şok olduğum türk oyuncu.
yazmaya da elim varmadı, gerçi yazmak hiçbir şeyi değiştirmese de bir vefa borcu olarak yazmaktan başka çare bulamıyorum.
içimi acıtan detay ise eğer intihar ettiyse bile intihar etmek için doğum gününü beklemiş, 26 eylül doğum günü, 27 eylül'de hayatını kaybediyor.

güzel oyunculardan kafamızı kaldırmazken yapımcılar hep aynı ünlülere rol veriyor ve yetenekli oyuncular parklarda intihar ediyor.

diyecek hiçbir şey yok. giden gelmiyor.
devamını gör...
seda fettahoğlu, yeşilçam kökenli bir oyuncu olup çocuklar duymasın dizisinde havuç emre'nin kaynanası sultan hanım rolünü oynayan bir kadın oyuncuydu. fettahoğlu seda, bugünlerde intihar etmiştir. ölümünü duyduğum an şok oldum. kimbilir zavallı kadının ne derdi vardı da intihar etti? tengri rahmet eylesin, kutlu tini şad; mekanı uçmağ olsun. ne diyeyim, sözün bittiği yer :(
devamını gör...
öncelikle allah rahmet eylesin. daha yaşı gençmiş, geride kalanlara allah sabır versin.

antipsikotik kullanan biri olarak söylüyorum ki, bu tip insanlar yalnız bırakılmamalı, şefkat gösterilmeli, bir şekilde kafasının dağılması sağlanmalı. yoksa bu son hepsi için beklenendir. ama toplumuzda dışlamak, görmezden gelmek moda olmuş. neden? çünkü bu tip ilaçları tedavi maksadıyla kullanan herkes toplumca '' ruh hastası, zararlı tip '' olarak nitelendiriliyor.

ama bu yanlıştır. empati duygunuzu geliştirmek sizlerin elinde. sadede ellerinizi, gözünüzü, kulağınızı, ağzınızı kapatmak için kullanmak yerine kalbinizin üzerine koyun.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"seda fettahoğlu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim