garip ama gerçek durumdur.
böyle bir ses tonuyla kıza alış veriş listesi okusa tavlayacağı iddia edilir.
bayanların kulağını anlamak da zor .
devamını gör...
şanslı insan evladıdır. bizim ekmeğimizi hep taştan çıkarmamız icap etti.
devamını gör...
tipi görülene kadar avantajlıdır ama ya sonra?
devamını gör...
erkekler biraz diksiyon + seslendirme eğitimiyle gerçekten o kalın sesleriniz çok etkileyici olabiliyor. illâ kız tavlamak için değil hitabet için de işinize yarayabilir. sadece ses tonu değil, ses tonunu güzel kullanma ve güzel konuşma gerçekten insanlar üzerinde çok etkilidir.
devamını gör...
rutkay aziz falansan belki.
devamını gör...
isim vermemişler ama beni kastediyorlar.
devamını gör...
sese odaklan. (bkz: yalnız ve ayı)
devamını gör...
var böyleleri.

bi' arkadaşım var, elemanda öyle bi' ses tonu var ki herhangi bir yere gittiğimizde seslendiğinde millet kafasını çevirip bakıyor bu nasıl bi' yaradılış acaba diye.

kafalarını geri çevirmeleri 1 saniye sürüyor ama olsun
sonuçta sesi güzel.
devamını gör...
(bkz: vazgeç kanka manyak olursun)
devamını gör...
yalan mı *
devamını gör...
doğru yolda olduğunu düşündüğüm bireydir.

yıllar önce telefon sapığının ses tonundan etkilenip aşık olan bir arkadaşım vardı. hatta o kadar çok etkilenmişti ki sapık olduğunu unutup arasın diye telefonun başında hakan altun gibi beklerdi. bir gün bize de dinletti telefon sapığının sesini. abartıyor, bizi kandırıyor dediğimiz arkadaşımıza inandık ve biz de aşık olmuştuk herifin ses tonuna. ses karizması /aurası diye bir şey var. o ses tonu size her şeyi yaptırabilir. görüntüde neticede bir yere kadar değil mi? vazgeçme yiğidim. doğru yoldasın. sen nude yerine ses at.
devamını gör...
düzgün diksiyon ve nezaketle desteklenirse uğraşmasına gerek kalmaz.
ses tonunu duyan 3.kişiye"o nasıl bir ses"dedirtir.telefon numaranız ele geçmiştir bile.
örnekler çoğaltılabilir.
(bkz: acaba nerden biliyorum)
devamını gör...
evet ilk flörtüm de sadece sesine tav olmuştum. tanıdıktan sonra olmamam gerektiğini anladım ama lanet olsun gerçekten müthiş diksiyonu ve ses tonu vardı.
devamını gör...
helal olsun dedirten kişi..tavlayana,

tavlanana ise mal mısınız olm ?
devamını gör...
salak.
devamını gör...
eğer ortada sağırlık durumu yok ise herkesin yaptığı bir şey abartıcak bir durum yok. ne demişler insan konuşa konuşa anlaşır. ama ses tonu ile kız tavlayan deseydiniz durum değişirdi.
devamını gör...
bir erkek olarak (üstelik yaşlıca bir erkek olarak) ne böyle bir hemcinsim, ne de böyle bir kadın tanıdığım olmadı, böyle bir durum duyanla da tanışmadım. (88 doğan görünümlü kartal bakışlı şahinlerine maserati sesi çıkaran egsoz taktırarak çapkınlığa çıkanlar görülürdü; ama onlarda ömürlerini oto sanayide geçirip, tüm paralarını son kuruşuna kadar sanayiye yatırdığından, piyasadan kız eksiltecek etkinlik gözlenmezdi.)
kuşak farkından olmalı demekki.!
ortalık ve kızlar da çok deeşmiş çookk.!!
ben de "lan bu müezzinler nelerine kime güveniyolar.." diye merak ediyordum.. şimdi anlaşıldı mesele..!!
devamını gör...
sadece ses ile tavlanabilen kadın var mıdır bilemem tabii ama ses tonu dikkat çekici bir özellik. tok ses daha ağır gösterir mesela. muhtemelen erkekler de kadınlardaki çok ince sesten hoşlanmıyordur. yine de ses tonu en önemli faktör değildir bence. siz bir düşünün yani.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sesiyle kız tavlayan birey" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim