az once acili ve acisiz iki muhtesem tarhanayi karistirarak yaptigim tarhana corbasi, 21. yuzyilin en iyi corbasi olabilir.
devamını gör...
lisede sınıf barfiks birinciliği.
devamını gör...
o da bir şey mi ben alışverişi günlük yaparım ve genelde aynı şeyleri alırım.sürekli gittiğim bir 3 harfli marketten 20.00 tl alışveriş yapmıştım bundan 5 yıl önce bir domates yada biber yada soğan daha büyük ya da küçük olsa atıyorum 19.78 tl ya da 20.34 tl olabilirdi.bunlar sihirli parmaklar dostum hey yavrum hey.
devamını gör...
bazen her şeyi ezbere yaptığım hissi ve görebilmek canımı öyle sıkar ki; bir anda gözlüğümü çantama atar, hayata, yarı kör halde, her şeyi tahmin ederek ve iyi tahminlerde bulunabilmek içinse çıkarım becerimi mükemmel seviyede kullanarak devam ederim. inanmayacaksınız ama bunu yaptığım sırada hiç ölmedim. eğer hayatta kalmak bir başarı sayılırsa, benim başarım da bu küçük eğlenceyi sürdürebilmektir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sözlük yazarlarının eften püften başarıları" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim