suudi arabistan'ın başkenti riyad'ta düzenlenen rubymagazines riyad festivali'nde konser vermesi planlanan stray kids müzik grubu ve chung ha konserleri kum fırtınası sebebiyle erteleniyor. konserler ertelenince de konsere gelen fanlar, arapların saldırısına tacizine ve adam kaçırma gibi olaylara maruz kalıyor. suudi arabistan'da meşhurdur dışarıdan gelen hacı kadınları kaçırıp kendine eş yapmak. bu sefer işi bir adım daha ileri taşımışlar.

stray kids grubu da devreye girmiş ancak gelen bilgilere göre suud güvenlik güçleri dahi bizzat insan kaçırma girişiminin parçası olmuşlar. şu an twitter'da trend topic.
twitter.com/search?q=%23%D8...
#الكونسرت_الحزين
görsel
devamını gör...
ağzım açık ama yaşanan ülkeyi görünce de neyine şaşırıyorsun diye kendime kızıyorum ve mide bulantıma engel olamıyorum..
devamını gör...
şu anti-foşşik arkadaşları bu başlık altında görsek keşke dedirten başlıktır.
devamını gör...
konser için gittiğin yere bak arkadaş! işte sevgi pıtırcığı olmanın zararları. bunlar her toplum güleç, her halk insancıl her problem de konuşup anlaşarak çözülür sanacak kadar cahil.

he damına konduğum he bi sizin aklınıza geldi iyilik güzellik. her insan bir kar tanesi gibi eşsiz. anlayış ve kardeşlikle çözün şimdi riyad'da köle edilme yanlış anlaşılmanızı.

riyad fest stayla.
devamını gör...
vahhabi köpeklerinden başka bir şey beklenemezdi zaten.

şimdi şakirtler gelir münferit falan derler.
devamını gör...
yoklama yapıyorum, arapseverler burada mı?
tabii ki yoklar, halbuki gelseniz de bu primatları savunsanız.
devamını gör...
arap kardeşlerimiz yapmaz öyle şey. kesin ateistlerin işidir.
devamını gör...
mevzubahis araplarsa normal. ben bunların zürriyetine tüküreyim.

riyad'a konsere gidenin de aklının bardağını...
devamını gör...
hahaha iyi olmuş kestanelere. her ne sebeple olursa olsun suudi arabistan'a giden kişi başına gelenleri zaten hak etmiştir. konsere diye gittiği yere bir bakar insan en azından.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"stray kids ve chung ha'nın riyad konseri öncesi yaşanan saldırılar" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim