#ödüllü filmler
aksiyon / komedi / aile
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

oyuncu listesinde sadie stanley, cree cicchino, malin åkerman, maxwell simkins, ken marino, joe manganiello, karla souza, lucas jaye, mallory james mahoney, matthew grimaldi, e. vanessa okuma, erik griffin, abigail friend, reggie miller, daniel washington, janelle feigley, enku gubaie ve marissa carpio gibi oyuncular var. 2020 yapımı bu aile/aksiyon filmini trish sie yönetmiştir.

filmimiz normal bir ailenin normal bir günü ile başlıyor. bir kaç komşu çocuğuna bakmayı kabul eden ailemiz akşam onların eğlenmesi için bahçeye çadır kurarlar ve akşamında birileri ailenin anne ve babasını kaçırıyor. kötü adamlardan sonra eve gelen birini bağlayan çocuklar ondan aldıkları bilgiler ile anne ve babayı kurtarmak için hemen öne atılıyor. buldukları bir ipucu ile annelerinin özel yerini bulan çocuklar annelerinin eski bir arkadaşına rastlarlar o çocukları korumak için onlara uzak tutmak istese de onlar onu ekip kendileri kurtarma planı yaparlar. bu planlar biraz karışık olsa da sonunda herkesi kurtarıp kötü adamları da biraz patakladıktan sonra herkes sapa sağlam eve döner.

konu yönünden bu tür konulara sahip filmleri çekmek zor ve yapancılar bunu fazla yapıyor. çocukları kullanarak film çekmek kolay değil yine de tebrik etmek lazım. iyi seyirler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sürprizli gece" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim