#netflix dizisi #final yapan diziler

öne çıkanlar | diğer yorumlar

hafızasını kaybeden bir kadının, bir kayıp şahıs olayının kilit ismi olduğunda kendini aklamak için hatıralarını yeniden bir araya getirmek zorunda kalışını anlatan, son ana kadar tahminde bulunmanın zor olduğu gizem dolu tek sezonluk dizi.
devamını gör...
fazla dizi izleyemeyen biri olarak 2 günde bitirmiştim. standart bir izleyici tek günde de bitirebilir. çoğu tahmininizin yanlış çıkacağı sadece çok ince detayları görebilen izleyicilerin sonunu tahmin edebileceği netflix'te bulunan bir dizi.
devamını gör...
9 bölümlük netflix dizisi. ilk 4 bölüm çok yavaş giderken 5. bölümde aslen fazlasıyla öngörülebilir bir şeyi fark edememiş olmamla çarpıldığım, ulan bunu böyle yaptılarsa finali nasıl olacak dediğim fakat finalini o sürprize göre basit bulduğum dizi.

mikrofonlu tuvalet fırçası barındırır.*


romy’nin ölü olması dumurunu atlatamadım. böyle şeyleri genelde anlarım, herhalde çok yavaş gidiyor diye dikkatimi pek vermemişim. halbuki ortaya çıkınca düşündüm gerçekten annesi dışında kimseyle diyaloğu yok, kahvaltı masasında mie romy’ye ‘aha döktün malamat ettin ortalığı, yemeğini yemiyon guzum’ falan derken baba hiç oralı değil, hatta mie’ye “yeter artık” falan diyor. belliymiş ama çözememişim, üzdü. ama v’nin aniden belirip ultra yardımcı olması ve kendisinden bahsedilmemesini istemesi onda bir bit yeniği olduğunun çok ayan beyan bir işaretiydi.
onun dışında mie’nin yangın çıkarma hastası adama kibrit vermesi saçmalığı??? thomas’ın intiharı? ne kadar mesnetsiz gidişatlar bunlar ya, biraz temellendirilebilirdi.
ve final, o kocayı affettin ya sana da ayrıca yazıklar olsun mie. sen daha çok delirirsin.
8/10 diyorum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"tabula rasa (dizi)" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim