az kişinin bildiği,black metal ve death-doom türlerinde şarkıları olan belçikalı bir metal grubudur.
devamını gör...
bilmeyenler arasına beni de yazın
devamını gör...
türkiye'ye pek çok sefer gelen, dertliyken derde boğan, hüzünlüyken hüznü çağıran metal grubu. derdiniz varsa, dinlemeyin.
devamını gör...
twitter'da paylaşılan spotify linkleri içinde türüne göre hatırı sayılır şekilde çokça rastladığım başarılı bir grup.
devamını gör...
her depresyon döneminde depresyonu daha derinleştiren parçaları mevcuttur.
en sevdiğim buradan
devamını gör...
geçen sene keşfettiğim beğendiğim müzik grubu. endless parçalarını ayrı bir beğenmekle beraber şu parçayı fonda açık bırakıyorum zaman zaman iyi geliyor. buradan
devamını gör...
uzun otobüs yolculuğunda kafanı cama yaslayıp düşüncelere dalarak dinlenilen sanatcı
devamını gör...
albüm kapakları şarkıları kadar puslu olan müzik grubudur. akşam saatlerinde otobüs beklersin hava güzeldir fakat otobüsler doludur gelmez yürümeye karar verirsin şans ki o gün de converse giymişsin ve bilirsin ki converselerle yol yürünmez bitirir insanı ama başlarsın yürümeye ileriki durakta başka hatlar da ekleniyor dersin orda da beklersin gelmez otobüs sonra kulağına çalar one final step şarkısı sanki gaza getircesine seni. alırsın o gazı başlarsın daha fazla yürümeye derken eve geldiğinde ayakların şişmiş biraz da ağrımış scent of a dream albümünü açıp sonuna kadar dinlersin.
devamını gör...
harika bir gruptur ayrıca bir iskandinav rünüdür. bu rün, bir işi yaparken hileden kaçınmak anlamına gelir.
devamını gör...
(bkz: years of silence) ananızı bile ağlatabilir.
devamını gör...
2019'un eylül aylarında endless şarkısını keşfetmemle aşık olduğum gruptur. hatta dövmesini bile yaptırmayı düşündüm bir ara. benim için çok değerli bir şarkıydı endless. hayatımın dönüm noktasıydı.
devamını gör...
adamların scream vokalleri bile duygulandırıp ağlatıyor. bunu nasıl yaptıkları konusunda hiçbir fikrim yok. vokaldeki abinin sesi ise bence yeryüzündeki en muhteşem seslerden biri.
bu da, kaçırdığım için bileklerimi kestiğim performansları. parlayan kafandan öpeyim seni be!
devamını gör...
oldukça başarılıdır. bazı şarkılar vardır içe işler, öyle çalsın işte diye dinlenmez. bazen akla düşüverir veya işte şimdi dinlemek lazım onu denilip öyle dinlenir. onlardan birini bırakıyorum.
(bkz: thurisaz- endless)
devamını gör...
arabesk metal grubu.

yıllardır 4 şarkıyla keriz silkeliyorlar.
devamını gör...
2011’de keşfetmiştim bu grubu arada bi açar dinlerim endless.. ismindeki şarkılarını. on yıl geçti aradan hayatım hala kötü.
(bkz: bazı şeyler asla değişmez)
devamını gör...
bu yaz rock off'a gelecek olan cool grup.
devamını gör...
rock off 2022yi iple çekenlerden olarak heyecanla beklerken sevişgence fantezilerimize alet etmek suretiyle dinlediğimiz depresif grup. inner voices ve years of silence şu anki favorilerim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim