1.
genellikle küçük kız çocuklarının heveslendikleri şey.. spor ayakkabının rahatlığını değişmem.
devamını gör...
2.
doğru seçimlerde etkileyici duran ayakkabı çeşidi
devamını gör...
3.
boyu uzun gösterir
devamını gör...
4.
kadınlardan çok erkeklerin hoşuna giden şey.
kadınlarda bunun farkında olacak ki herkesin ayağında mevcut.
devamını gör...
5.
spor ayakkabı tercihim ama stilettoya bayılıyorum,yüzlerce stilettom olsun böyle bir sürüüü ohhh..
devamını gör...
kadınların olmazsa olmazı. uzun gösterir,fit gösterir, dik yürüyüş sağlar.
devamını gör...
ucu aşırı sivri olmayan modelleri ve topuğu ortalama 8 cm olan modeller, giyenlere aşırı bir fark katıyor. hayır olay boy farkı değil bildiğin aura rengini değiştiriyor.
devamını gör...
özellikle topuğu uzun olanlarda nasıl hiç dengesini kaybetmeden yürüyebildiklerine şaşırırım. çok şık duran ama rahat olmamasından kaynaklı uzun saatler ayağında durduğunda ayağı acıtan ayakkabıdır.
devamını gör...
çok güzel duran ama yavaş yürüten ve yetişmeniz gereken bir yerde ya da toplu ulaşım araçlarında tercih etmemeniz gereken ayakkabı türü
devamını gör...
10.
rahatına düşkün insanları özel günlerden soğutan ayakkabı türü.
devamını gör...
11.
giyinmesi zor olan şık zarif seksi gösteren ayakkabı türüdür. güzel kıyafetin altına gerçekten hoş etkiliyici duruyor fakat bir çok kadın yürürken zorlanıyor ve ayakları yara yaptığı için isyan ediyor.
devamını gör...
12.
kaliteli topuklu ayakkabılar doğru kasları kaldırdığından dolayı bacak ve kalçayı güzel göstrerir. o gördüğünüz aura değil anlayacağınız.
devamını gör...
5-7 santimden fazlası biraz da görün beni demek gibi duran ayakkabı. boy 1.58. 7 cm giysem, 1,65. gayet makul. hem ben yorulmam, hem dilediğim boya gelmiş olurum. hele bir de kalın topuksa canını yerim!
devamını gör...
doğru yer ve doğru zamanda doğru topuk boyu ile tercih edildiğinde gayet şık duran ayakkabıdır. iş ortamı, özel gün ve davetlerde aslında kadınlar bunu kıyafetin bir tamamlayıcısı olarak gördüğü için giyer. yani konu boy uzatmak değil şık ve estetik görünmektir. eğer konu boy olsa çok uzun boylu kadınlar topuklu giymekten geri dururdu. bazı sert ayakkabı malzemeleri ayak arkasını yara yapsada şık ve estetik görünme uğruna çekiyorsun o acıyı. acı mı dedim ben?

acı yok rocky! acı yok! *
devamını gör...
boy 170, 6-7 cm topuklayla da manken gibi oluyorum serefsizim
devamını gör...
vazgeçilmezdir. duruşu düzeltiyor, yere hayvanca baskı yapmadıkça abes durmuyor. bir de merdivenleri çıkarken topuklardan ziyade ayakkabının ön kısmına ağırlığı verince tadından yenmiyor. bilekler için muazzam bir egzersiz oluyor. uzun süre kullanınca tabi ki ince topuk ve doğru duruş ile bacak kaslarınızın gelişimine olumlu yönde etki ediyor. kalın topuklu ve platformları bilemem ama ince topuklu ayakkabının kullanımının etkileri kesinlikle bunlardır. ama varis yapıyor demeyin, bacaklarınızı ihmal etmeden dinlendirin gereken bakımı ve özeni gösterin.
devamını gör...
yorar.. net
devamını gör...
çeşitli topuk ölçülerine sahip, kadınlar tarafından sıkça tercih edilen ayakkabı türüdür. avantajları ve dezavantajları vardır. öncelikle vücudu dik konuma getirerek, poponun görünüşüne de pozitif etki eder. birçok kıyafetle birlikte şık bir aksesuardır. ancak yürürken dikkat edilmeli, bilek burkulması sık görülür.
devamını gör...
sinir bozucu ses çıkartan ayakkabı türü.
devamını gör...
bayan bayan topuğunuz düştü, repliğinin nedeni.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"topuklu ayakkabı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim