sınava katılan öğrencilere ekstra bir stres yüklemektir. topuklu ayakkabıdan çıkan ses öğrenciyi ciddi mânada rahatsız eder, bu da onun bilincindedir.

hele ki girilen sınav üniversite sınavı, ales ve kpss gibi kritik önem arz eden sınavlarsa kendisi ve tüm ailesi, akla gelebilecek bütün zincirleme isim tamlamalarını içinde barındıran küfürleri afiyetle yer.

t: empati duygusundan yoksun kadın öğretmenin amacıdır.
devamını gör...
şikayet edildikten sonra bir daha hayatı boyunca gözetmenlik yapamayacak olmanın verdiği huzura erişmek istiyor. yapın bunu, ilgili makama şikayet edin. şipşak çözüm.
devamını gör...
poposunu biçimli ve dik, boyunu uzun göstermektir.
devamını gör...
orta okulda böyle bir öğretmenimiz vardı. tak tak koridorları inletirdi yürüdükçe nefis bir kadındı. aşık olmayan ergen yoktu. içimden öğretmen olsam da bu okulda çalışsam onunla derdim . sanki ben öğretmen olana kadar onun yaşı yerinde sayacak, o ayakkabılarının yerini bastonu alacak haberin yok aptal ergen, akıl işte.

t: boyu kısaysa ne yapsındır mesela.
devamını gör...
kopya çekerken yakalandığınızda gözünüzü ayakkabının topuğuyla oymak için giyiyorlar.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"topuklu ayakkabı giyen kadın gözetmen öğretmenin amacı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim