ortamlarda sorarlarsa tesettürlüyüm falan der ama sadece başı kapalıdır.
burada kapalı olmak eleştirilen şey değildir, asıl eleştirilen şey kapalı olduğu halde dikkat çekeceğini bilip o topukluları giymesi ve tak tak diye ses yaparak gezmesi.
devamını gör...
sevgilisinin renk renk boy boy şal aldığı kızdır. bilekte pantolon ve fakir kol tunik giyer.
devamını gör...
nişantaşı, ortaköy bebek müdavimi , derece yapamamış miss starbucks turkey yarışmacısı hanımlardır. nedense denk geldiğim yerlerde galipten peynir küfü kokusu aldığım için yolumu değiştirdiğim doğrudur.
devamını gör...
isterse 5 isterse 15 cm topuk giyebilecek kadındır . hür doğdu hür yaşar , kime ne .
devamını gör...
bu ülkede kadınlar ne giyerse giysin eleştiriliyor ve hedef gösteriliyor.yani ne giydiğimizin pek bir önemi yok.8 cm olsa da 2 cm olsa da bir şey bulurlar.
devamını gör...
dolum parfümü üstüne boca eden kadındır.
devamını gör...
canı istemiş ki giymiş dediğim konudur. herkes önce kapısının önünü süpürürse dünyamız tertemiz olur.
devamını gör...
belki topukluyu dikkat cekmek için değil de kıyafeti kaldırmak için de giyebileceklerini düşünmeliyiz dur.
devamını gör...
yönetim ekibinin insanları böyle ayrıştırmasını şiddetle kınadığım başlık.
devamını gör...
10.
yaptığı yanlış veya doğru fark etmez. o kendisini ilgilendirir. toplum içinde yeterince ayrıştırma, ötekileştirme varken bir de sözlüğe bu tarz konuları taşımanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. herkes özgürlük istiyor ama kimse başkasını yargılamadan da duramıyor. yaptıkları karşı tarafa zarar vermediği müddetçe herkes istediğini yapabilir diye düşünüyorum, özgürlük bu değil mi? hepimiz buraya biraz olsun ara verip soluklanmak için geldik. kafa sözlük
devamını gör...
11.
giydikleri hakkında kimseye hesap verme zorunluluğu olmayan kızdır.
devamını gör...
12.
kendisiyle çelişiyordur. bir kadın gerçekten kapanıyorsa kur'an da yazan kurallara göre kapanmalıdır. kapandıysa dine uygun olmalıdır. zaten açık bir bireyse bir şey diyemem. kapalı olup topuklu giyene de bir şey diyemem. sadece keşke daha samimi olsa derim.
devamını gör...
13.
bu başlık ne alaka. isterse 10 cm giyinsin
devamını gör...
14.
9-10-11-12 de giyebilir karar onundur.
devamını gör...
15.
8 cm topuklu giymek isteyen kızdır.
devamını gör...
16.
yakışana çok yakışıyor kızın kendi tercihidir.
devamını gör...
17.
ya herkes ''kime ne, herkes özgür'' filan diyo da, iyice pelesenk ettiniz bu özgürlük kavramını dilinize, herkes özgür zaten bi sakin olun champs, burda başlığı açan arkadaşın amacının kimseyi yargılamak olduğunu düşünmüyorum, başörtüsü kullanan arkadaşların amacı nedir? daha az dikkat çekmek değil mi? yanlış biliyosam saydırmaya devam edin tabii. ki amaç buysa da o zaman sorarlar adama 8 cm topuklu neden, bu ne perhis ne lahana turşusu? durumun kimseyi yargılamakla, ötekileştirmekle ilgisi yok, sadece biraz tutarlılık plizz
devamını gör...
neden "8 cm"? neden "kapalı kız"? isterse 15 cm giysin, hatta direkt minare olsun. bize ne? swh
devamını gör...
kalıplar oluşturmaya ne kadar meyilli bir toplumuz. istersek dünyayı avucumuza alırız ister kapalı olur ister açık. bizi bize bırakın.
devamını gör...
kimin başını neden kapattığı veya açtığıyla ilgilenenlerin derdi olan konu. mesela başı açık olan kadınlar 8 cm topuklu giydiği zaman sizin o dar beyniniz bunun dikkat çekme amaçlı olduğunu mu idrak edebiliyor sadece? ya da kapalı birinin 8 cm topuklu giymesi tesettürüne riayet etmeyişinin derdi sizi mi ırgalıyor? yani özetle (bkz: sanane ulan)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"8 cm topuklu giyen kapalı kadın" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim