yıllar sonra kendin için alışveriş yapmaktır..

beğenilerin ve kendine yakıştırdıkların doğrultusunda kendi tarzını yaratmaktır..
ben kombinlerimde ilk olarak rahatlığa dikkat ediyorum.. eskiden ne istediğimi bilmezdim. neye göre alışveriş yapmam gerektiğini de. vücuda yapışmayan, dar olmayan, hafif, incecik şeyler tercih ediyorum.
10 sene olmuş kendime kıyafet almayalı. ailem ara sıra bana bir şeyler alıyordu. pek de beğenmiyordum ama onları giyiyordum.

millete bakıyorum daracık ve kalın kalın pantolonlar alıyorlar. insanın kasıklarını sıkıştırıyor. nasıl rahat edebiliyorlar onların içinde? çok çirkin ve konforsuz şeyler moda olmus hayret. hepiniz mi mikro testis/micro penissiniz anlamadım ki.

ben çömelip kalkamadım bile. yürümek bile işkence lan. böyle moda mı olur.
devamını gör...
tişörtlerim en az 5 yıllık, eski değiller, yıpranmış değiller ama artık göbeğimde bir caretta caretta beslediğim için "m" olan bedenim "l" ye hatta "xl"
olmuş sanırım, "m" göbeğimden aşağı bir pankart gibi süzülüyor, en son bir cccp tişörtü almıştım ve "m" işaretlemiştim. adamın içine mi doğdu ne olduysa wtsp den yazdı bana, kilonuzu ve boyunuz öğrenebilir miyim dedi, bende söyledim siz "l" siniz dedi l yolluyorum dedi. yoksa sıçmıştım. neyse arife günü 6 tane tişört aldım (hala gelecekler) sürekli cıbıldak gezdiğim için giyim kuşamla pek aram yok, ilk oluyor bu. ya eşim ya annem alırdı, dayı tişörtü bile aldılar bana lan...offffff

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
iki aydır 'dışarıda giyilir atlet' aşeriyorum. rastlamadım hiç bir yerde. bulsam beş tane alıp söndürecem dürtüyü.
devamını gör...
bizim oğlan buranın köylerinde bir benzetme vardır.
“dam yuvağı” bilirsin diye düşünüyorum…aman ha dikkat…
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"uzun zaman sonra kendine yazlık kıyafetler almak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim