bazıları öpe öpe severken, bazıları uzaktan seviyor. bazıları sevgisini kelimelerle yükseltirken, bazıları da hareketleriyle sevgisini gösteriyor. peki ya sen, sevgili yazar, sen nasıl seviyorsun?
devamını gör...
eğer karşılıklı bir ilişkideysem ısırarak, uzak mesafeyse aklıma gelen hemen her şey için arayarak. platonikse de öküz gibi bakıyorum.
devamını gör...
konuştuğunda bi lafını yakalayıp espiri yapmak.
devamını gör...
şakak kemiğinden öperken aynı zamanda koklamak.
devamını gör...
omzunu seviyorum, böyle parmak ucuyla.
devamını gör...
trend-e uygun şekilde: mancınıkla

samimi edit: alttaki başlıktan ''gönderme şekli'' diye okudum. silmicem.dursun.
devamını gör...
ben siddetle gosteririm, temas bagimlisiyiz hocam biz. siddet derken yanlis anlasilabilir ve burasi saldiri icin hazir bekleyen karikatur karakterleriyle dolu. mincir, yanak sik, kucakla ve salla falan ama eski sevgilimle isi abartip ona tekme atmisligim ve smackdown oynamisligim var. kendisi uzundu birde bunu yapmak istiyorsaniz minimal tercihleriniz olmali onu soyluyorum. omur ilige falan zarar.
devamını gör...
ben pek gösteremem gibi.yetiştiğim ortamla alakalı yani aile.

fiziksel temas, bakış benim iletişim dilim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yazarların sevgilerini gösterme şekli" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim