dikte edilen konjonktürün bir yansıması olarak yazarların, siyasi içerikli başlık gördüğünde yüzüne haç tutulmuş şeytan misali oradan uzaklaşmasına sebep olan başlıklara mesafe koymasıdır.
devamını gör...
insanların siyaseti fanatize etmesinden kaynaklıdır. bir siyasi görüşü bu denli benimsemek şahsen yanlıştır. insanlar taraf olduğu görüşü geliştirmek yerine rakip olduğu görüşe saldırarak haklı çıkmak istiyor bu durumda gelişme sağlamak da oldukça güçtür ve yazarların uzak durması da anlaşılabilir bir durumdur. nacizane görüşüm baska bir insanın oluşturduğu görüşü destekleyebilirsiniz fakat üzerine düşünüp eleştirmeyi bilmek de gerekir sonuçta hepimizin bir "aklı" var.
devamını gör...
ben de aksine üstüne üstüne giderim siyasi başlıkların. ifade özgürlüğü yok, bi entry girsek anında hakkımızda gözaltı kararı çıkar diye korkarsanız kimseye sesinizi duyuramazsınız, onların ne olduğunu herkes öğrenemez.

küfürsüz şekilde çatır çatır eleştirin, korku imparatorluğuna yenik düşmeyin. milleti zaten yeterince korkuttular, bari aramızda cesaretli olan olsa iyi olur. ismet inönü ne kadar güzel söylemiş dimi?


bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur.
devamını gör...
içlik ve fanilalarimi getireceksiniz her hafta yazmayı düşünebilirim.
devamını gör...
annemin yüreğine inmesin diye yaptığım şey.

tek başıma yaşıyor olsam sanırım başımı her gün belaya sokardım.
devamını gör...
bu haftadan sonra yavaş yavaş ılıman hava hakim olur, silivri'de güneş açmış diyorlar.

2023 yazından sonra silivri'de in cin top oynayacaktır. korkmayın.
devamını gör...
siyasetin hayatımıza yeterince sirayet ettiğini düşündüğüm için bulaşmak istemiyorum. ha okuduğum kitaplar hep siyaset örgütler uluslararası ilişkiler üzerine onun da etkisi vardır elbette ama ben zaten buraya bunlardan uzaklaşmak için geliyorum. neden bir de burada onunla meşgul olayım ki
devamını gör...
(bkz: ters kelepçe)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yazarların siyasi içerikli başlıklardan uzak durması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim