youtubeda güzel editlerle eleştiri videoları çeken kafa bir youtuberdır kendisi. son dönemlerdeki videolarını çok beğenmiyorum ama seviyorum kendisini. youtube çöplüğünde arada böyle insanları görmek güzel oluyor.
devamını gör...
son dönemlerde çok benzerleri üretildiği için pek de bir avantajı kalmayan eleştirel bir youtuberdır kendisinin ilgi çekici bir kelliği vardır
devamını gör...
kanalın ismi "you are a cock"tan gelmekte diye birkaç bir şeyler duymuştum zamanında.
içerikleri bazen güzel, bazen fazla yüzeysel. insan sonuçta. seviyoruz kendisini.
devamını gör...
her içerikte olduğu gibi sonradan bozan youtube kanalıdır.
devamını gör...
tanımam etmem
devamını gör...
editleri güzel olan youtuber.
devamını gör...
eski videoları harika olan ilginç sesli youtuber. favorilerimdendir.
ha eski videoları dediysem de yeni videoları kötü demedim. adam biraz daha değiştirmiş sadece video tarzını. kaldı ki hep aynı tarzda video yapmak zorunda da değil. destekliyorum ben kendisini. ama gerçekten eski videoların tadı başkaydı o ayrı.
devamını gör...
videoları uzun olmamasına rağmen üçten fazlasını izleyemem. bazen haklı bazen de tekrara düşen eleştirileri bir süreden sonra baygınlık hissi veriyor ama yine de özgün buluyorum.
devamını gör...
severek takip ettiğim sayılı youtube kanallarındandır. podcast’lerini severek takip etmekteyim. videolarında kullandığı müzikler, retro havasına hayranım. en çok güldüğüm serisi ise kadıköy sokak röportajlarıdır.
devamını gör...
kalitesinin düşmesi gerekirken hala baya kaliteli olan kanal.
severek takip ediyoruz.
t: youtube kanalı.
devamını gör...
bozmuş olan kanaldır . neo toprak ve sadece enes kanalları izlenmelerde onu ikiye katlamıştır .
devamını gör...
doruk bey moldovada mahsur mu kaldınız acep ? bir dön zuhur et ne alemdesin afiyette misin bilelim babafingo.
devamını gör...
youtube türkiye'de eleştiri konseptindeki videolar yapan ilk kanaldır.
devamını gör...
kendine dünyanın en boktan ve manasız kanalı diyerek ironi yapan, boycott denen 4 gerizekalıyla efsane şekilde dalga geçmiş olan zattır ki yeşil nasim, kerem usta ve nice bir sürü youtubera inceden geçirmiştir sonra malzeme kalmayınca kimsenin pek farkında olmadığı youtube kanallarına yönelmiştir evet bir yerden sonra malzeme çıkmıyo onun da kabahati değil tabii.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim