spor salonunda kendi halimde takılırken arkamdan usulca biri yaklaşıp aniden sordu bu soruyu.
normal şartlarda hazır cevaplılığım karşısında şapka çıkartırsınız. ama soruyu doğrular gibi anlamadım? demiş bulundum.
sorusunu yenileyince, “işe yaramayan bir zihnin içinde vücut geliştirecek irade ne arar hanımefendi?” diyerek toparladık neyse ki.

edit: antrenörüm efenim. yani alet kıracak gibi çalışmak veya benzeri davranışlar ihtimal dahilinde değil saygılar.
devamını gör...
okusaydınız belki kas yerine beyninize dair gelişmeler kaydedebilirdiniz ey insanlar..
devamını gör...
böyle bir şey yok. ama spor salonunda makineleri kıracak gibi çalışan erkekleri gördükçe bazen benimde aklıma aynısı geliyor.
devamını gör...
saçma bir iddiadır. spor yapmanın ruh haline ve düşünme sağlığına ne kadar iyi geldiğine dair binlerce yazı var. burada bahsedilen şudur muhtemelen: spor salonuna '' spor '' yapmak yerine başka şeyler için gelenlere yönelik bir tespit olabilir. spor yapmak hem fiziki hem de ruhsal yapıyı daha sağlıklı hale getirir.
devamını gör...
bu doğrulanamaz bir efsanedir.
aksine üstün zekalı insanlar sıklıkla yaşıtlarından daha çabuk gelişirler enerjileri daha yüksektir ancak bu enerjiyi kullandıkları alanlar farklıdır
devamını gör...
sıfırdır. babam tarafından inatla iddia edilir, ben tarafından karşı cevap bulur ve bu mücadele sonsuza dek sürer, sürecektir de pek tabii. birey kendini sadece fiziksel olarak geliştiriyor ve aynı zamanda zihinsel gelişimi reddediyorsa kendisiyle konuşmaya çalıştığınızda herhangi bir konu üzerine cevabı ''eğğğğ'' olacaktır zaten. onu da anlar, aradaki farkı tespit edebilirsiniz değil mi?
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"zekanın kas ile ters orantılı olma ihtimali" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim