kurtlarladans yazar profili

kurtlarladans kapak fotoğrafı
kurtlarladans profil fotoğrafı
rozet
karma: 5315 tanım: 394 başlık: 181 takipçi: 56
Blogladığım mekan | www.korsangemisi.site

son tanımları | başucu eserleri


damla

taşıyabildiği kadarını alıp okyanuslardan, bulutlardan düşmüş, kopmuş yalnız ve yegane su birimidir. o da biliyordu bir bardağı doldurmayı hatta taşırmayı ama tekrar bulutlara yükselmek için, küçük bir damlaya dönüşüp buharlaşacak kadar içinin kaynaması başka bir şeydir.
devamını gör...

buğu

bir şeyler yanmış, yıkılan yok olan şeyler olmuş, her şeyi kaybedip hayatta kalmışız. berbat bir haldeyiz. bütün köprüleri yıkılan bir şehir gibi, kervan geçmez bir derdimiz var. varlığımız taşınamaz bir yük olmuş, öyle çok kanıyor ama ölmüyoruz ki, uçurumun ta kendisi olmuşuz.

sonra bir kışlar bastırmış, fırtınalardan kaçarken doğanın kalbini kırmış gibi özürler dileyen, o efsunlu bakışları titreyen soğuktan... aynalarda bile kaybolan bir buğusun artık. suyun örttüğü, sıcağın kucakladığı ve zamanla dağıldığımız bir masal.
devamını gör...

şiir

sihirli sözcükler cevheri, dipsiz bir kuyudan gelen yürekli ezgi, demektir şiir. şiir okuyan ve seven asla şiirden anlayamaz yazabilen biri kadar. dans edenle izleyen aynı zevke erişemez asla. o kuyuya düşmeyen biri öyle inci mercan sözcükleri ipe dizip hislerden müteşekkil o ışıl ışıl kolyeyi meydana getiremez. şiir, şairin yaptığı, anlattığı her şeydir.
devamını gör...

internetten tanışıp evlenmek

bu olayı kategorize etmek lazım yani her internet aynı değil mesela sözlükten tanışıp evlenenle instagramdan tanışıp evleneni aynı kefeye mi koyalım youtube yorumlarından tanışan tiplerin evliliği hakkında garip şeyler düşünmek anormal mi? instagramdan birbirine düşenler instagramda kim bilir nerelere düşmüş kalkmış yükselmiş tekrar düşüşe geçmişlerdir. neler neler...
devamını gör...

toksik ilişki

gelecekte aşkın ızdırabı diye bir şeyi hiç tatmamış boktan bir nesille aynı havayı soluyup birlikte geberip gideceğiz. onca şarkı, onca şiir, onca film boşa düşecek. çok nezih takılıyorsunuz kıçınızı sallayıp likeları toplarken çağdaşlaşmanın sarhoşluğuyla kendinizden geçtiğinizden eminim.
devamını gör...

telefonu çıkar diyen amcalar

ama eğri oturup doğru konuşalım telefon argümanı gerçekten işlerin tıkırında olduğunu gösteren bir argüman mıdır?

1 adet akıllı telefona sahip olmak için en az 2 bin tl kazanmış edinmiş ve harcamış olmanız gerekir. basic bir telefonun faturası en az 40 tl olsun yani aylık 40 tl ödeyebilen birinin ne gibi bir sorunu olabilir ki?

akıllı bir telefonun varsa karnında doyuyordur yaşadığına göre daha ne olsun ulan maslowun ihtiyaçlar hiyerarşisindeki bütün görevleri tek itemle tamamlayabilirsin daha ne istiyorsun diye sorguluyor amca. aslında akıllı telefonlar herkesin bulaştığı ortak suçun ortak suç aleti demek istiyor bence cebinde kapitalist düzenin madalyası olan cep telefonunu taşıyorken bana sosyalist heveslerle gelme dünya kıçını açıp kimse bakmasın diye dolaşabileceğin bir yer değil olmasında bir zahmet. şeklinde alıyorum ben kendi adıma o dayı ne zaman bana çıkar telefonu derse utana sıkıla huawei p 24 lite s i çıkarıp şah mat edilmiş olacağımı biliyorum.
devamını gör...

uyuyamamak

bir zamanlar benim problemim uyuyamamak sanıyorudum, sonradan anladım ki 24 saat bir gün için çok kısa bir süre her şeyi sıkıştırayım derken ya uykusuz kalıyorsun yada yetiştiremeyeceğini düşündüğün için uykun kaçıyor.
devamını gör...

elde sprey boya olsa duvara yazılacak şey

"buraya çöp atanın anasını bacısını s.km." daha etkili ve çevreci bir slogan tanımıyorum bunun üstüne.
devamını gör...

kürt

türklerle geçinebilmelerini her zaman takdir ediyorum.
devamını gör...

orhan gencebay'ın ekonomik kriz geçecek abartmasınlar yorumu

orhan abi batsın bu dünya derken bunun için çaba göstermeye elini taşın altına koymaya karar verdikten sonra her şeyin batışını hızlandıracak bir pozisyonda konumlandırdı kendini bence yolunda a.ş.
devamını gör...

bizden önce dağlarda aç yaşayan insanlar vardı

insanları doyurmak çok büyük bir olay değil bir şekilde yaşıyorlar, sanki 7 24 kumanyasını kendileri temin ediyormuş gibi konuşmalarıda bi garip.
devamını gör...

kendinle sevgili olur musun sorunsalı

çok kolay aldatırım kendimi sonra kendimi aldattım diye terkederim iki defa acı çekip bir defa zevk almış olurum buda beni kesmez 2 defa zevk almak için ikiye bölüp kendimi sevebiliyorsam şansımı başkasında denerim riskide 2 ye katlamış oluyorum böylece ama x2 zevkin cazibesine daha çabuk kapılırım.
devamını gör...

cuma vakti camide bale yapan rus kadın

cinsel saldırı olarakta değerlendirilebilir. ibadetini yaparken kadının biri sana twerk yapıyorsa yada bale yapıyorsa tahammül sınırlarını tahrik ediyor demektir vatandaşın inancına atılmış bir uçan tekmeden farksız olmuş. otobanda arabayı durdurup namaz kılmak gibi bir şey aslında.
devamını gör...

tayyipçi çiftçinin borçları yüzünden tutuklanması

bütün ülkenin ikiye ayrıldığı en net konu. -ıcı -ici olmak.
devamını gör...

çorum’un suyunun bitmesi

herkes damacanaya dönecek öyle yada böyle. ytd.
devamını gör...

ülkenin başına gelseniz yapacaklarınız

her yıl toplamda üç defa bütün vatandaşlara kahvaltısında bi çay simit, öğlende dürüm ayran ısmarlayıp o gün ulaşımı ücretsiz yapardım. yılda 3 defa bir gün boyunca böyle bi kıyak çekerdim vatandaşa. bunun dışında ekstra başka bir şey yapmaya gerek yok bence fazlasını kimse haketmiyor.
devamını gör...

sözlük yazarlarının gözleri

uludağ sözlüğün küfürsüz haline örnek vermek istermiş gibi bir başlık olmuş. gözlerini göstermek mi? neden? oltanın ucuna asla takılmaması gereken bir şey varsa o da gözler olmalıydı. artık çok geç her balık için özel yem kullanıldığını da düşünürsek kim bilir daha ne başlıklar açılacaktır.
devamını gör...

libido yükselten şeyler

uzun zamandır sadece bas gitar çalan kadınlara yükselebiliyorum diğerleri için kendini yormaya layık bulmuyor libidom keyfe bak?

olsada çalsa.
devamını gör...

güzel kadın

görselgüzel kadın sizi yormayan kadındır. estetik yüz güzelliği vs bunların hepsi anlık zevklerle dolu bir tuzaktan bir her şeyin bedeli vardan başka bir şey değildir. gelecekte herkes güzelliğin aslında karşındakini yormamak olduğunu anlayacak. dolayısı ile karşısındakini yormayan insanın çirkin ördek yavrusu bile olsa ne kadar güzel biri olduğunu görmeye başlayacak.
devamını gör...

para avcısı kadın

görsel


neden kadınlar balıkçılığa merak sarmaz diye düşündüğüm bir sıra kadınların avcılığın hiç bir çeşidiyle pek ilgisinin olmadığına tam karar vermek üzereyken aklıma hemen para avcısı kadın türü geldi.

bunlardan o kadar çok var ki her yere öyle bi sürekli olta atıyorlar ki üff, bir balıkçı gibi balığın ne zaman nerde olacağını bilir gibi paranın nerede olacağını şak diye bilirler. balıkçıdan çalışıp kazandığın parayla da balık alabilirsin, denize olta atıpta balık yakalayabilirsin. sürekli para veren hatta sana ayırdığı aylık limiti olan birini sadece memelerinle avlamış olmak aslında bir avcılık türü.
devamını gör...
devamı...

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim