kara propaganda yapan kazanıyor, elini masaya vurana dibiniz düşüyor, azıcık aşağılayana bayılıyorsunuz.hiç mi ananız babanız sevmedi sizi? nedir bu kaos ve nefret seviciliğiniz.hiç mi gözünüzün içine bakıp sizi dinleyen seven olmadı, bu kadar mı ayırt edemez oldunuz doğruyu yanlışı?
devamını gör...
artık müzik dinlemekten bile zevk almıyorum. her günüm birbirinin aynısı. pazartesim ile salımın bir farkı yok arkadaşlar. kadınlardan da korkuyorum, ne yapacağım vallahi?
devamını gör...
b.kunuzda boğulurken ultra-mega-süperiz naraları attıranlar, hepinizi birer canavara dönüştürdü. haklı olmak gibi bir amacınız yok, sadece güçlü görünmeye çalışıyorsunuz. unutmayalım halkın en büyük silahı, haklı olmaktır.
devamını gör...
herkes alıştığı şekilde devam etmek istiyor işte
bu alışmış toplumdan ne bekliyorsunuz acaba
diğer türlüsü bu topluma ters

hem ne demiş atalarımız alışmadık g.tte dön durmaz
devamını gör...
diktatörler seçimle gelir. halk bazen körleşir ve stockholm sendromuna tutulur. yüzde 5 oy bile almaması gereken insanlara 30 küsur oy artı 19 çalıntı oy verilebilir. o da o halkın ayıbıdır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"20 yıldır nefretle yönetilmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim