kaynak
ak parti'li cahit özkan: "2023 seçimlerinde tarihi bir rekorla yüzde 75’in üzerinde oy alacağız." açıklamasında bulunmuş.
devamını gör...
seçimi sadece akp'liler kendi arasında bile yapsa akp yüzde 75 oy alamaz.
devamını gör...
sokak röportajları izlendiğinde mümkün olabilecek durum.
devamını gör...
beş kere üç kaç eder? on beş. on beş kere on kaç eder? yüz elli. yüz ellinin yarısı kaçtır? yetmiş beş. alın size oy oranımız.

-devlet bahçeli.
devamını gör...
alamayacaksınız.
devamını gör...
size 2023'te yüzde 75 verecek bir ülke varsa o ülkenin ta... erdoğan en güçlü olduğu dönemde bile yüzde 52 alabilmişken, geceleri üstü açık uyuyan birinin ıslak rüyası.
devamını gör...
kimden? açlık sefalet yaşattığınız milletten mi?
devamını gör...
ülkeye 40 milyon mülteci gelirse anca alabilirler.
devamını gör...
bizim toplumun cahilliğini küçümsemeyin. bence haklı çıkabilir.
devamını gör...
akp kadrosunun yüzde 75’i kaçacak seçimden sonra.
devamını gör...
ak parti grup başkanvekili cahit özkan, armağan çağlayan'ın "196sekiz" adlı youtube kanalında katıldığı bir yayında demiş bunu.

şöyle konuşmuş;

"inşallah 2023 seçimlerinde tarihi bir rekorla ipi göğüsleyeceğiz. yüzde 75'in üzerine çıkacağız. amacınız kazanmaksa, hedefiniz yıldızlar olmalı.
bize, 'yahu bu grup başkanvekili hangi kafada' diye soruyorlar. biz de diyoruz ki, "arkadaş, yüzde 53 oy oranını görmüş bir cumhur ittifakı olarak, yüzde 75'i hedeflememizden daha doğal ne var?"

kaynak haber.

"amacınız kazanmaksa, hedefiniz yıldızlar olmalı"dan sonrasını okumamışsınızdır umarım.

sayın grup başkanvekiline birinin,
mevzu bahis "seçim" olduğunda, işlerin öyle, yüzde 53 enflasyon oranını 75'e çıkarmak kadar kolay olmadığını, anlatması lazım.

bunlar hemen her konuda alışmışlar, 50'lerden 70'lere pıt diye çıkılabileceğine.
devamını gör...
akpye basılı oy pusulalarıyla dolu çuvallar şimdiden hazır sanırım. zira erdoğan rüyasında bile o kadar oy alamıyordur.
ulan en basitinden bu ülkede chp’nin %25 kemik oyu var. sandığa gitmeyen vatandaşlar var. %1 oy alıp baraj altında kalan birkaç parti var her zaman, bağımsız adaylar var. kendilerini sevmesem de hdpliler var. yaklaşık %10 oya tekabül ediyorlar. bir o kadar iyi partililer var.
söylediği oy oranını alabilecek hiçbir parti ya da ittifak yok şuan.
o vatandaşlık verdikleri suriyelilere de oy kullandırsınlar yine o rakam çıkmaz. çıktığı an hiçbir video kanıtına falan gerek yok bilin ki çalmışlardır. hatta şöyle söyliyim; mülteci sorunu ve açlık vatandaşın canına tak etmiş olmasına rağmen chp bile o kadar oy alsa ben gene lan bi dalavere dönmüş derim. çünkü ölümüne akp savunucusu olanların bile bir anda bu kadar aydınlanıp, bunlara sırt döneceğini sanmam. bir kemik kitlesi gene olacaktır oy veren. zengin ettikleri yandaşları ve ülkeye doldurdukları bedevi kardeşleri bile oy atsa sadece, %25i geçerler.
velhasıl boş bir hayalden ibaret.
devamını gör...
yüzde 25- 30 arası alırlar. 75 zor. ah canım benim a haberle büyüdü demek ki...
devamını gör...
kendi söylediğine kendi inanıyor mu acaba?
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"2023'te tarihi rekorla yüzde 75 oy alacağız" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim