1.
küçük enişte lakabının sahibi eski başbakan, eski akp genel başkanı, şimdilerin gelecek partisi genel başkanlığında muhaliflik yapan siyasi.
devamını gör...
2.
şarlatan kelimesinin ete kemiğe bürünmüş hali. adını duyunca, şehit cenazesindeki gülmesi geliyor aklıma.
devamını gör...
'milleti fakirleştirmenin hesabını vereceksiniz. ya cumhurbaşkanı ya damat bunun hesabını verecek kendileri karar versin' diyen eski başbakan. damat istifa ettiğine göre rte'yi yargılar artık.
devamını gör...
suriye politikamız çökerken dışışleri bakanıydı.
devamını gör...
eski partisiyle bir birlerini yesinler, oya ete para vermesinler dediğim ex başbabandır. türkiye'nin en karanlık dönemlerinin başbakanıdır. halka ettiği zulümleri şuraya sıralasak karakter sınırı yetmez.
ve bu yaptıklarından dolayı özür dilemek bir yana dursun, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır şiarıyla parti kurmuştur.

bir de yaşamış en güzel insanlardan biri olan barış manço'nun tertemiz bir şarkısını kirletmiş. söyleyin yapmasın.
devamını gör...
dış politikamıza inanılmaz teorileriyle ışık olmuş lider.

şaka bir yana dış politikada başarısız oldu. başbakanlığında başarısız oldu. seçimlerde akp en kötü dönemlerinden birini ahmet davutoğlu yla yaşadı.

üniveriatelerde olan onca şeye sustu mesniyet üniversitesine sıra gelince konuşası tuttu.

birinin karşısına alıp sen babacan değilsin, senin siyasi kariyerin başarısızlıklarla dolu. sus ve babacan lehine çekil demeli..

ayrıca gariptir ki kendisi neyse. bu başlığı bir daha görürsem editi döşerim.
devamını gör...
samimiyetsiz, eski akp’li
yeni, gelecek partisi genel başkanı şahıs.
çık ve beraber yediğiniz bütün haltları anlat, özür dile oyum sana.
devamını gör...
eski iktidar sahibi yeni muhalif siyasetçi. aslında çok sağlam bir kariyeri vardır. profesördür. sürekli gülümser gibi durmasının nedeni, bildiğim kadarıyla mizacıdır.
devamını gör...
(bkz: medeniyetler ve şehirler) kitabını yazan hoca.
devamını gör...
ahmet kiziroğlu. stratejik derinlik isminde bir kitabı var. dışişleri bakanlığı döneminde stratejik derinlik ilkelerine göre hareket ederek ülkeyi dış politikada yol geçen hanına çevirmiştir. stratejik derinlik var mı bilmem ama resmen dış politika stratejik lağıma dönmüştür. kendisini buradan tebrik ediyorum!!!
devamını gör...
zamanında konuşmayıp,şimdi esip gürlemesi çok samimiyetsiz.demezler mi adama,madem cesaretin var zamanında niye konuşmadın diye.
devamını gör...
akp sonrası dönemde ben de muhaliftim, benim suçum yok demek için parti kurduğunu düşündüğüm kişi. aksi halde yaptıklarının hiçbir anlamı yok.
konyalı olduğum için bu şahsı iyi tanıyan birçok yakınım var. hepsinin söylediği iyi bir adam ve iyi bir akademisyen olduğu. ama bunlar iyi siyasetçi olmayı sağlamıyor. bir de konuşmakta çok geç kaldı kanaatimce. şimdi söylediklerini 6-7 yıl önce söyleyebilseydi belki bir anlamı olurdu. ama o, usulca çekip gitmeyi seçti.
devamını gör...
klasik bir siyasal islamcı. fazlası değil.
devamını gör...
şimdiki samimiyetine zerre inanmadığım, dış politika konusunda neo-osmanlıcı yapısıyla tanınan,sadece bürokrat olabileceğini düşündüğüm siyasetçi.
devamını gör...
türkiye cumhuriyeti eski başbakanı.
devamını gör...
her ne kadar akp’den ayrılsa bile halen onlarla aynı zihniyeti taşıyan gelecek partisi genel başkanıdır kendisi. siyasal islam bunların sayesinde yükselişe geçmişti, eminim ki iktidar olsalar aynı akp gibi yönetirler ülkeyi, fark olmaz.
devamını gör...
ahmet davutoğlu deniz poyraz'a allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı dilemiş şaka gibi. üç kuruşluk haysiyetiniz varsa 7 haziran 2015 seçimlerinin ardından yaşanan provokasyon zincirinin ardındaki gerçekleri açıklarsınız. yoksa hiç laf etmeyin.
devamını gör...
medeniyetler ve şehirler kitabını yazan, akademisyen olan politikacı.
devamını gör...
her gün onlarca denizimizi toprağa verdiğimiz karanlık dönemin başbakanıdır.
şimdi de utanmadan, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır diyerek parti kurmuş. sedat peker de dahil, ergenekoncuların tasmasız salınması da bu şahıs dönemindedir.
devamını gör...
çakma napolyon ve küçük şahıstır. yargılanacağı günü görmeden ölmemeye ant içmişimdir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ahmet davutoğlu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim