bir lise öğrencisi, ulu önder atatürk’ün fotoğrafının olduğu kağıdı cinsel uzvuna sürdü.

link

*mustafa kemal atatürk’ün resmine saldırıda bulunan 17 yaşındaki şahıs tutuklandı.
devamını gör...
benim anlam veremediğim asıl iş, koca sınıfta şuna tepki gösteren bir kişi çıkmamış mı?

benim okuduğum okullarda bunu hayatta yapamazdın. ebeninkini tersten gösterirlerdi...
devamını gör...
yaptın eline ne geçti? maksat reklam olmak mı nedir?
devamını gör...
davutoglu, babacan ve sezgin tanrikulu'nun pek onemsemeyecegi olay. ıttifakin basini ceken piro dede yarin cikar kinar. boyle kitleye, boyle genclik.
devamını gör...
ergen bir liselinin hazin sonu. yaptığı bu olayı ömrünün sonuna kadar unutmayacak, unutturulamayacak. muhtemelen saçma sapan bir iddia sonucu hayatını karatttı

alacağı ceza siciline işlenecek. eğer devam edebilirse üniversitede karşısına çıkacak. becerebilirse iş hayatında karşısına çıkacak.

internete düşen bu video her arandığında bulunacak. her videonun altında adı ve soyadı yazacak.

bugünden sonra başına gelecek her şey için o ünlü ooohhhh videosunu aklıma getiriyorum. hakettin çünkü!!!
devamını gör...
atatürk ve fikirleri "bop" ve "de-kemalism" kapsamında sürekli gündemde.
her gün düzenli olarak bir haber girmeyi şiar edinmişler..
100 sene öncesinin hikayesini kifayetsizliklerini gizlemek için bir yem gibi atıyorlar, alın bunu parçalayın diyorlar.
sanki yeni bir şey söyleyecek bir akılları varmış gibi.
liyakatsizlik aynı, kahpelik aynı, beceriksizlik aynı.
...
dünya'daki "geist" türklük değil, türkiyelilik duymayı istiyor. lgbt tamam, minority harika, tarikatlar superb; türklük no-no word!
yavşak mainstream media çözümü usa'nın gemisine binmekte bulmuş.
bir süreç varsa yaşanır.
birilerinin kellesi gidecekse gider.
devamını gör...
atatürk'ü koruma kanunu ve de son zamanlarda çokça duyulan halkı kin ve şiddete teşvik etme gibi maddelerden yargılanması, ayrıca eğitim hayatının tamamen men edilmesi gereken bir veledi zina.
keşke annende o gece babana vereceğine eliyle aynı hareketi yaparak rahatlayıp yatıp uyusaymış döl israfı. keşke o elindeki fotoğraftaki adam kurtarmasaymış da ananı yunan askerleri elden dönseymiş.
devamını gör...
gayet normal tüm eğitim ellerine geçti. çocukları baştan aşağı zehirlediler. ama bir demir yumruk gelecek elbet.
devamını gör...
marmara imam-hatip lisesi öğrencisi olduğu söyleniyor. demin twitter'da gördüm ve ceza alması için imza başlatılmış. habere geç gelip kampanyayı başkasına nasıl kaptırdım diye üzüntü içindeyim. geçen kuveytli yazara şu anda kendi ülkemizden birine içimden sövüyorum.
imam hatip'te yaşanması şaşırtmadı. ülkede dönen çoğu şeye şaşırmıyorum ama buna hiç şaşırmam. diyanetin içindekiler atatürk'e bayılıyor ya oradan şaşkınlık yaşamıyorum. bunları cemaat yurduna alıyorlar bazen ahlak dışı bazen de saçma sapan şeyler öğretiyorlar.
=veletleri/veletlerinizi cemaat yurtlarından sakının.=
görünen köy kılavuz istemez ve farklı illerden çocuklarla konuştum. onlar anlatıyor. hiçte iyi anlatmadılar bakılacak kusur aranırsa kendilerini öneririm. tşk...
devamını gör...
annesi küçüğü bana göndersin, rızası olmasa da olur.
devamını gör...
çoluk çocuğun saçmalıklarını bu kadar abartmasak mı? aileyi veya sosyal ortamdaki akıl hocalarını irdelemek gerek. bakalım nasıl insanlar bunlar.
devamını gör...
(bkz: oevladı)
devamını gör...
bir türk'ün yapacağı bir şey değil. ya yunan artığı bir insanın yapacağı davranış ya da atatürk zamanında bunların hain dedelerini sallandırmıştı. atatürk yaşarken dedelerinin gücü yetmedi, bu artıklar da yıllarca içindeki hazımsızlığı anca 85 yıl önce aramızdan ayrılan atamızın kağıt üzerine resmedilmiş silüetine ahlak yoksunluğuyla hakaret edebilecek kadar zavallı ve ezik bir davranışla sergilemiş. devletin gereğini yapacağından hiç şüphem yok. bu video zaten bir ihbar niteliğindedir.
devamını gör...
bu pislikten daha suclu olan biri varsa anasi babasidir. dogurup buyutup terbiyeden edepten yoksun birakmis buyukleridir. bu cocuga cezadan evvel ailesine bir bedel odetmek gerekir.
yazik ulkeme gercekten. ıcinde barinan ne cok dusmani, seref yoksunu insan var.
devamını gör...
lise öğrencisi değil o... çocuğu bir siyasal islamcı ailenin yetiştirmesi olan p*ç kurusudur.
devamını gör...
çocuğun yaptığı doğru demiyorum ama sonuçta bu bir çocuk. bu çocuğa bunu yapmanın doğru olduğunu düşündürenler, her gün hakaret üstüne hakaret edenler, cemaatleri her yere sokup da bu gençlerin bu noktaya gelmesini sağlayanların asıl yargılanması lazım...
devamını gör...
bu p*ç kurusunun gözaltına alınması önemli değil. ailesi eminim tarikat cemaat mensubu beyni yıkanmış tiplerdir. bu cesareti ve cahilliği oradan almıştır bu şerefsiz köpek.
devamını gör...
nankörlükleri bir yana, sevmemek ile saygı göstermek ayırımını hala yapamayanlar var. konu ne olursa olsun, birilerinin değerine küfrederseniz eşekten düşmüş karpuza çevirirler. kendinizi o kadar özgür sanmayın.
devamını gör...
o ağıza bi tekme atarım çenesini düzeltirim.
vatan, bayrak düşmanı p.ç..

şunun gibilerin dişlerini teker teker kerpetenle sökmeli.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"atatürk'ün fotoğrafını cinsel uzvuna süren lise öğrencisi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim