anı-mektup-günlük / edebiyat
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

marlo morgan tarafından yazılan bu kitapta amerikalı 50 yaşlarındaki doktor bir kadının avustralya kıtasındaki aborjinlerle olan macerasını anlatıyor. doktor yerli halk ile aborjinler arasındaki ayrımı farkediyor ve aborjinleri şehir hayatına entegre etmek isterken bir şekilde onların hayatına dahil oluyor. onlarla 3 ay zaman geçiriyor ve kitapta bu serüven anlatılıyor. çok akıcı ve güzel bir kitap.
devamını gör...
okurken çok hoşuma giden fakat sonrasında yaptığım bir takım araştırmalar sonucu gerçekten yaşanmadığını ve tamamen kurgu olduğunu öğrendiğime çok üzüldüğüm marlo morgan kitabı.

gerçek olmasını çok istemiştim sanırım. ya da o aralar böyle bir tazelenmeye ihtiyacım vardı.
devamını gör...
telepatiyle iletişim kuran ve birbirleriyle hiç konuşmayan aborjinlerin avustralya kıt'asını bir uçtan bir uca kat etmelerini konu edinen ve okurların yıllarca buna gerçek diye inandığı bir kitap.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"bir çift yürek" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim