menengiç yağı ve yabani fıstık yağından yapılan bir sabun türüdür. mantar olan derilerde, kepekli saç derisinde ve yüzde oluşan pullanmalarda etkili olduğu görülmektedir. saç dökülmelerine karşı etkisi oldukça yüksektir. bıttım sabunun orjinalini bulmak zordur, internette satılan bıttım sabunlarına güvenmemenizi tercih ederim iyice araştırarak alınması gereken bir sabundur.
devamını gör...
sırttaki sivilceleri bir kaç kullanmaya geçiren aşırı faydalı sabun.
devamını gör...
ilk birkaç kullanımda saçları keçeye döndürüp sonrasında mucizevi etkilerini gösteren cilt ve saç temizleme ürünü.
devamını gör...
hayattan bıkanların, bitip-tükenenlerin kullandığı sabundur. adı-üstünde bıttım sabunu. (bkz: soğuk espriler)
devamını gör...
saçımdaki egzamayı iyileştiren mucizevi sabun.
bundan bir süre önce; saç derisinde kaşıntı, aşırı yağlanma, sivilcelenme ve saç yağlandığında garip bir koku oluşması şikayetiyle dermatoloğa gittim. rahatsızlığımın sebaroik dermatit olduğunu söyledi ve şampuan ile losyon verdi. ilaçları kullandım fakat etki etmediler. saç derisi sağlığım giderek daha kötüye gidiyordu. kaşıntıdan yerimde duramıyordum, kepeklenme başlamıştı ve azar azar saçlarım dökülüyordu. derken instagram'da karşıma bıttım sabunu reklamı çıktı. siirt'te üretildiği ve %100 bıttım yağından yapıldığı söylenilen sabunları inceledim. herkes bu sabunun cilt rahatsızlıklarına nasıl iyi geldiğinden bahsediyordu. "deneyeyim ya, en kötü ya dolandırılırım ya da kel kalırım" dedim. denedim ve ikisi de olmadı. kullanmaya başladığım ilk hafta saçım sabuna alışık olmadığı için sertleşti, saçım bağlı gezdim. bir haftanın sonunda iyileşme olmamıştı. kullanmaya devam ettim. bir ayın sonunda saç derimde kaşıntı olmadığını fark ettim. ayrıca saçlarım yumuşak ve dolgun görünüyordu. saç kremi kullanmayı bile bıraktım ki saçlarım çok çok uzun, bu benim için harika bir şey. kullanmaya devam ettiğim süreçte kepek ve yağlanma problemim de çözüldü. ortada bir mesele kalmadı yani.
sonuç olarak bu mükemmel sabunu kullanın, kullandırın. fakat alırken %100 bıttım yağından yapılmasına dikkat edin.
devamını gör...
tıraş sabunu olarak da kullanılabilen, cilde ve saça faydalı ürün.
devamını gör...
basligi okuyunca pittih sabunu cagrisimi yapti özür dilerim.

(bkz: gene mi freud)
(bkz: serbest çağrışım)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"bıttım sabunu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim