soundtrackleri için izlenecek bir animedir. kenpachi gibi şekil karakterler içerir.
devamını gör...
en tatmin edici dövüş sahnelerine sahip animedir. baştan başlayasım geldi. şu soundtrack ini bir dinleyin lütfen.
devamını gör...
izlediğim animeler içinde en can sıkıcı karakteri barındıran anime. isim veriyorum; orihime inoue. evet. kurguya olan katkısı hariç her sahnesi ayrı bir vasat, ayrı bir kötü. hele ki “kurosaki kun!” repliği yok mu, resmen bitiriyor beni. halbuki tatsuki öyle mi? kendisini çok az görsek de gönüllerde yer etmiştir. sevilesidir.
devamını gör...
izlediğim en iyi animedir. müthiş bir dünya, müthiş karakterler içerir. öyle ki bazı kötü karakterler bile aşırı sevilesidir. kenpachi, yachiru, renji, ulquiorra, nel, byakuya, rukia, grimmjow, muramasa, ichigo, urahara,yoruichi... en sevdiklerim. favorim kenpachi, o ayrı. izleyin, izlettirin pişman olmazsınız. yeni sezon için beklemedeyim.
devamını gör...
(bkz: nirvana)'nın ilk stüdyo albümü. love buzz, about a girl, negative creep gibi efso şarkılar vardır bu albümde.
devamını gör...
ilk animelerimden. can sıkıcı shounen klişelerinden nasibini almış olsa da yan karakterleri muhteşemdir. uzundur, sıkıcıdır, olay örgüsü klişelerle doludur, orihime sinir bozar falan ama yan karakterler için izlenir.

wizardlar var mesela. özellikle hirako shinji ve muguruma kensei süper.
urahara kisuke var, serinin asıl ana karakteri aslında. mastermind'ların tanrısı. ha bir de bulunmaz hint kumaşı gibi bir kişiliği var.
shihouin yoruichi var, yürüyen asalet.
kuchiki rukia var; soyluluk ve köylülük, dominantlık ve eziklik, bir de güzellik aynı karakterde.

ve daha niceleri...

ha bir de müzikleri muazzamdır. shiro sagisu insan değil kesinlikle. escalon, treachery, never meant to belong gibi açıp dinlediğim onlarca müthiş parçası var.
devamını gör...
bayıldığım harika bulduğum animedir. opening müzikleri de ayrı güzeldir. mangayı okumuş arkadaşlar bilirler anime nin tam belkide en sağlam en harika olacak arc başlamadan bitmiş olması beni hep ayrı üzer. son olarak bu animede cute biri yada bişey varsa bilinci afet bir kadın olacaktır. bazen kedi okur bu bazen yavru bir hollow. senciyiz neliel senci.
devamını gör...
bu benim adamım dediğim karakter daha 30. bölümlerde öldü gitti. bele vaziyetin ta.
devamını gör...
dattebayo'nun yapımcılığını yaptığı 2004 yılında başlayan anime serisi. tite kubo yaratıcısıdır. animede başrol karakteri kurosaki ichigo'dur lise öğrencisi olup hayatının nasıl değiştiğini çok eğlenceli bi şekilde önümüze koyar.
devamını gör...
anime dünyasının kralıdır. özellikle karakterler gördüğüm en oturmuş karakterlerdir. öyle ki birkaç bölümü izledikten sonra her birinin belli bir durum karşısında ne yapacağını adınız gibi bilebilirsiniz. ayrıca çok derin felsefeler yapılan bir animedir, herkes sevmez, sığ düşünen insanlara hiç mi hiç hitap etmez.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim