1.
yiyecekleri ve diğer maddeleri karıştırmak, püre etmek için kullanılan küçük ev aletleri kategorisinde yer alan mutfak aleti.

3d çizim için ücretsiz ve kullanımı basit bilgisayar programı.
devamını gör...
2.
mutfağın vazgeçilmezlerindendir.
devamını gör...
3.
boy boy renk renk kadınların mutfakta en büyük yardımcısıdır. erkek gibi mutfakta ayak bağı olmaz işinizi zorlaştırmaz kolaylaştırır.
devamını gör...
4.
pasta falan yaparken elinizi yorulmaktan kurtaran mutfak aleti
devamını gör...
çok amaçlı, açık kaynak kodlu, kullanıcı dostu bir görselleştirme yazılımıdır. emeği geçenlere buradan teşekkürlerimi yolluyorum.
devamını gör...
bu gece öğrenmeye başlayıp, dört saat içinde çok güzel bir denizatı modelledim. kolay ve zevkli.
devamını gör...
ev hanımlarının bir numaralı yardımcısı...
devamını gör...
gözbebeğimiz. açık kaynak kodlu 3d yazılımımız. ekmek teknemiz. asset browser'ın 3.0 sürümüne gelmesini 4 gözle beklemekteyiz. geç kaldı bu kütüphane. cinema 4d'yi taklit edemediler vakti zamanında.
her türlü animasyon, model, oyun asseti hazırlama işlerini çok rahat bir şekilde yapabileceğiniz, gözü kapalı dalmanız gereken yazılım.
devamını gör...
forum sayfası mı burası, donanımhaber mi serzenişleri gelmesin lütfen. yıllardır en büyük yardımcım, iyi yaptığım bir çok yemeğin vazgeçilmez aparatı olan el blenderim bozuldu.
mutsuzum, huysuzum, canım sıkkın. braun markalı el blenderim ile yıllardır ne çorbalar karıştırdık ne masalar donattık. o benim biricik yardımcımdı. fişe taktığım anda adeta dile gelir ve bana uygun kıvamı şak diye gösterirdi.
şimdi ayrılık vakti, yerine iyi bir halef bırakırsam emekliliğine mutlu uğurlayacağımı düşünüyorum. bunca yılın hatrına araştırmadan alamam özetle.
bilen, kullanan kim varsa bana yardımcı olsun. öneride bulunsun ki biricik yardımcım son uykusuna huzurla yatsın.
devamını gör...
bu başlığa daha önce yazdım ama düşündükçe bir daha yazasım geldi. bu yazılımda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. tekrar ve tekrar. gerçekten çok iyi.
devamını gör...
ingilizce karışım - blend kelimesinden türemedir.
devamını gör...
(bkz: çırpıcı)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"blender" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim