selam sözlük, bu aralar borsaya niyetlendim. öyle büyük paralar ile oynamayacağım için komisyon oranları çok önemli. aynı zamanda mobil olacağım için uygulaması en işlevsel banka da önemli. önerileriniz var mıdır ?
devamını gör...
banka değil de osmanlı yatırım var, aylık emir de verebiliyorsun. müşteri hizmetleri yetkilisi de bayağı hızlı, sana özel veriyorlar. 1000’de 1 de komisyon vardı.
devamını gör...
genelde aylık hacminin büyüklüğüne göre komisyon oranı düşer dostum. atıyorum 25.000 çevirirsen bir miktar daha düşer. 500.000 çevirirsen çok daha cüzi ödersin böyle düşün.
devamını gör...
ziraat e-şube en çok kullanılanıydı sanırım. ara ara mobil uygulaması anlık oynamaları geç gösteriyor, onun dışında bir sorun yok
devamını gör...
arayarak bilgi sahibi olabilirsin, misal arkadaşım arayıp komisyon talebinde indirim istemişti, daha çok para sokacağım hesabıma demişti, telefonda indirim yapılmıştı.
devamını gör...
ben de çok nadir, piyasa haberlerine göre hisse alıp satıyorum. ziraat kullanıyorum 1000 lirada 1 tl komisyon kesiyor, işlem ücreti olarak da görebilirsin. memnunum.
devamını gör...
eğer tecrübeniz yoksa ve para kazanmak istiyorsanız bankalara degil, özel yatırım kuruluşlarına başvurun. bankalar o firmalar kadar cesaretli davranarak al-sat tavsiyesi ve önerisi veremiyorlar. örnek; thy hissesi hareketlenmeye başladı, yukarı doğru çıkarken bankalar al tavsiyesi veriyor. yatırım şirketleri ise hareketlenme başlamadan önce tavsiye veriyorlar. tabi bu bazı zamanlar düşüş esnasında dezavantaj olabiliyor. bir diğer önemli husus yatırım şirketleri batarsa takasta olan paranızı da kaydedebilirsiniz. bankada böyle bir şey söz konusu degil. ytd.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"borsa için banka önerileri" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim