1.
sevimli bir hayalet markası.
devamını gör...
2.
wtcn'nın köpeğinin adı
devamını gör...
bilgisayarları iyi ve sağlam marka.

telefonları için aynısını söyleyemem. evet.

edit : 7 yıldır aynı bilgisayarını kullanıyorum
devamını gör...
tuhaf bir şekilde bilgisayarları aşırı iyi olan marka. tabi bana da öyle denk gelmiş olabilir.

ancak geçmişe şöyle bir bakıyorum... 3 yılda pert olan toshiba laptobum aklıma geliyor. sonra aktif şekilde 2017 senesine kadar durmadan kullandığım nirvana geliyor...

fiyat performans açısından iyi
devamını gör...
ben de dahil bilgisayarlarını kullananların çoğu memnun. arada memnun olmayanlar da çıkıyor, tabi memnuniyet de izafi. yalnız bilgisayar gibi akıllı telefonda iddialı olmasına rağmen telefonlarını kullananına fazla rastlamadığım marka. muadil markaları asus ve lenovo gibi telefon işinde pek bir çıkış yakalayamadılar sanırsam.
devamını gör...
uzak durulması gereken sorunlu markadır. pc fiyatları ayrıca eş değerlerine göre pahalıdır. tabletleri çok kolay bozulur güvenmiyorum bu markaya.
devamını gör...
twilight karakteri.
devamını gör...
besinci senesinde bilgisayarindan kurtuldum. hem telefonunu hem bilgisayarini alip kullanmis biri olarak nasil sabrettigimi dusunuyorum. cok sabirliymisim.
devamını gör...
bilgisayarları dışında 1 kuruş vermediğim marka.
devamını gör...
laptopları düşünüldüğü kadar kötü olmayan bilgisayar markası. hatta isim yapmış birçok markadan önde diyebilirim, fiyatları da uçuk değil, kompleks yapmaya gerek yok kullanın kullandırın.
devamını gör...
#104984 yoruma katıldığım gibi bence akıllı telefonu da sağlamdır. via 5 modelini 5 yıl kullanmışlığım var.
devamını gör...
bilgisayar falan üreten firma. eskiden(2018) bilgisayar almak için gittim casper aldım. zaten çok zayıf olduğu için 1 gün içerisinde iade ettim. ama görünümü güzeldi. bakınca bilgisayar kendisi güzel geliyor, ama zayıf. çok kötü.
devamını gör...
bir ısıtıcı markası.
devamını gör...
sevimli bir hayalet.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
evet evet kendisinin henüz bebişken hem çok sevimli olduğundan hem de ortalıktan kaybolup 4, 5 saat kendini artmasından esinlenerek bu adı verdim.

benim evime yerleştiğinde bu özelliğini malesef kullanamaz oldu çünkü ben onu nereye saklanırsa saklansın buluyordum.

şimdilerde koridorda karşılaşıldığı an görmenizle kaybolması bir oluyor. bu yüzden yine adını hak ediyor. peşinden aşkım gel ne oldu dediğimde hiç bir şey olmamış ve az önce toz olan kendisi değilmiş gibi sakin bir edayla yanınıza geliyor.

tam bir beyefendi. adam, kral, janti çocuk.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
dünyanın en kötü telefonu olabilir. casperin telefonunu yerli diyerek hem eşime hem kardeşime almıştım. ikiside 1 seneyi zor çıkardı. tuşları kırıldığı için garantiye götürdüm. "tuşlsr garantiye girer ama bunun ekranıda hasarlı, ücretini verip ekranı yaptirmazsanız tuşları takamayız" diye cevap aldım. sonuç olarak telefonu tamir etmeden geri gönderdiler. böyle leş bir garanti hizmeti var. teknik servisi en son istanbul/cevizlibağdaydı. not:yıllar önce masa üstü bilgisayarini almıştım. gayet memnundum. o yüzden telefonları aldım. ama bundan sonra birdaha zor.
devamını gör...
çocukken korktuğum çizgi filmdeki karakterin adı.
tipe bakın hele.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
duvardan geçebilen ve 3 amcasıyla başı hep dertte olan , beyaz , ruhumsu ve sevimli karakter.
devamını gör...
çocukluğumuzun çizgifilmi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"casper" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim