1.
yazar olabilmek için yıllarca beklenilen, artık iyice bozulmuş ve git gide daha çok bozulan platform.
devamını gör...
2.
doğuşu, gelişimi ve çöküşü açısından tam bir ak partidir.
2008 top noktalarıydı, ben de pek keyif alarak yazar çizerdim. 2011'e kadar yine fena değildi, ana akım medyada kendine ciddi yerler bulmaya başlamıştı.
bu döneme kadar açılın ben ekşi sözlük yazarıyım nidalarıyla az ekmek de yemedik hani.
sonraları sözlük gitgide büyüyen ve ciddi rakamlara ulaşan dijital reklam pastasından daha çok nemalanmak istedi, yazar kadrosunu genişletip arama motorlarından daha çok ziyaretçi kazanıp bannerlarının reklam değerini arttırmak istedi. büyümeyi de
e hali ile büyüdükçe de kalite düştü. vasıfsız aptal saptal yazarlarla doldu taştı sözlük. sonra trollere müsade edildi, cinsiyetçi başlıklar, ırkçılık o bu derken şimdi tamamen rezil rüsva bir halde. aykut kocaman ersun yanal sözlükteki en büyük bilimsel tartışma halini aldı.
parayla tanım satın alan mankenler, oyuncular, şirketler, her başlıkta fink atan marketing hesapları falan cidden kusası geliyor artık insanın.
devamını gör...
3.
kimsenin hiçbir şeyi beğenmediği ve sürekli bir kusurunu bulduğu sözlük.
devamını gör...
4.
şu anda ekşide yazma motivasyonu, aman başıma bir iş gelirse bütün türkiyeye duyurayımdır. popüler olunduğu için orada bir şekilde var olmak isteniyor ki bir nevi de haklı olunabilir. benim de yazar hesabım mevcut, ayda yılda bir girip son birkaç tane kalan badim tanım atmışsa onları falan okuyup çıkıyorum.
devamını gör...
5.
kendinizi 20 tl karşılığında dilediğiniz kadar övdürebileceğiniz platform.
devamını gör...
6.
popüler bir platform ve son zamanlarda küçücük bir yerinde bulunayım diyerek katılanların bulunduğu sözlük. neyse ki artık kafa sözlük var.
devamını gör...
7.
herkesin yazar kesildiği ve kendi düşüncelerini kimsenin açıkça belirtmediği platform
devamını gör...
8.
her şeye sürekli bi bok atma cabası olan platform..
devamını gör...
9.
diktatorya rejimi sözlüğü. 2 senedir yazarıyım.
devamını gör...
10.
troll başlıklar bolca olsa da, çok iyi tespitlerin de olduğu, kaliteli yazarlar barındıran, iyisiyle kötüsüyle severek takip ettiğim sözlük.
devamını gör...
11.
ermenicilerin utanmadan ermenistanı savunduğu sözlüktür. gereklidir. çünkü böyle malların olduğunu bilmek, bilmemekten iyidir.
devamını gör...
12.
bu kadar zaman sözlüklerdeyim hesabımın bile olmadığı sözlük. bak burda var ama.* aha bu da ilk entrim.
devamını gör...
13.
bir konu hakkında fikir almak için iyi bir platform.
devamını gör...
14.
küfür okumamak için girmediğim platform.
devamını gör...
15.
4 senedir yazarı olduğum sözlüktür.
ilk 3 sene bir hayli aktif olmama rağmen son 1 senedir oldukça pasifim.

her geçen gün kendisinden soğuttu sağ olsun.
devamını gör...
16.
ne yazılar yazmıştım pehh! ardından silip çıkmıştım. yukarıda zaten yazılmış sorunları umarım buralar eski dutluk olmaz - bknz kısmında link koyamadım, (bkz: sıkıntı olmasın)-
devamını gör...
17.
seversinz sevmezsiniz ama ülkemizde sözlüğün, sözlükçülüğün babasıdır.
eleştirmeye anlık durum itibarı ile eleştirebilirim ama hala kaliteli büyük yazarları olan büyük bir sözlük ve google'a yazdığın her konuda mutlaka bir ekşi sözlük linki çıkıyor ki bu da ne kadar büyük olduğunu gösteriyor.
devamını gör...
18.
bir üstteki yazara ithafen ****^ çıkıyor affedersin. ciddiyim bu çıkıyor. sözlüğe bu neymiş diye aratıp giriyorsun sonra sol frameden birden yüzüne çarpıyor.eskiden dediğinde haklı olabilirsin fakat sözlükte son dönem ne denli tanım yapılıyor ne nitelikte içerik giriliyor bunu oturup tartışmak lazım. “şu an” için en faal sözlüklerden birisinin olmasının sebebi adam akıllı alternatifinin olmamasından kaynaklı liyakat ortamından uzak bir takım kişilerin elinden yakın zamanda kemik kadrosu da yitip gittiğinde durumunu tekrardan gözden geçiririz :)
devamını gör...
19.
eski günleri özlenen sözlük. umarım oranın şimdiki haline benzemeyiz.
devamını gör...
20.
yazar olmak için uğraştığım ama beni tiksindirdikleri bir platform
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ekşi sözlük" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim