giresun'da yaşayan küçücük bir bebek güneş, sma hastası, ailesi tedavisi için bir kampanya başlatmış. tedavisi için gereken paranın %14ü toplanmış.
twitter'da ve instagram'da; guneseumutol hesaplarından ulaşılabilir kampanyaya, instagramda geliri güneş'in tedavisinde kullanılmak üzere bir de alışveriş sayfası açılmış. belki destek olmak istersiniz.
devamını gör...
sma hastası güneş bebek için açılan yardım kampanyasına destek olmak isteyen kafa sözlük yazarlarının toplaşacağı başlıktır. #guneseumutol
devamını gör...
dilerim ki pek çok hasta çocuğumuz gibi güneş bebekte tez vakitte şifa bulur.

konuyla ilgili detay bilgi almak isteyenler sevgili chessgramerpislikherif’e ulaşabilir. ya da kendisi bizimle burdan da paylaşabilir.
devamını gör...
her gün farklı farklı sma hastası bebeklerin kampanyalarını görüyorum. içim acıyor hepsine. maddi olarak iyi durumda olmadığım için sadece paylaşıp etiket yapıyorum. hangi birine yetişeceğiz böyle bilmiyorum. kafa sözlük hayvan barınakları için yardım kampanyası düzenlemişti. her ay bir smalı bebek için de kampanya düzenleyebilir miyiz yoldaş?
devamını gör...
yardım kampanyası, devlet izniyle devam etmektedir.
devamını gör...
ışıl ışıl güneş. güneş ve onun gibi bu durumdan müzdarip çocuklara bol yardım etmeliyiz. neden bunlar karşılanmıyor devlet tarafından? göz göre göre ölüme gidiyor çocuklar, yaşama fırsatları alınıyor ellerinden.
devamını gör...
gerekli paranın %65'i toplanabilmiş. son 34 gün kalmış tedavi edilebilmesi için.
devamını gör...
güneş öldü, başlık silinebilir.
devamını gör...
#1546748 mahvetti beni. kalakaldım öylece ekranın karşısında.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim