milletvekili iken yaptığı konuşmalarını dinleyince hitabetinin malum şahıstan bile kat be kat iyi olduğunu gördüğüm eski siyasetçi yeni mesih.
devamını gör...
kendisi şuan mesihlik ile meşgul olan şahıs.
devamını gör...
adamı gömmeden önce yani fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olmak isteyen varsa şu belgeseli izleyebilir.ben bu adamın aklı başında olduğu zamanları da bilirim. bu hali en güzeli emin olun.
devamını gör...
bir zamanların fıkrasına gülünmeyen adamı. namı değer deli. rahmetli kavukludan da önce gelir deliliği.
devamını gör...
atatürk 'e veled-i zina demiş, atatürk 'ün annesi zübeyde hanım 'ın genelevde çalıştığını iddia etmiştir. bunları söylediğinde refah partisi 'nden milletvekili olarak meclisteydi. bu sözlerinin üzerine milletvekilliği düşürüldü, refah partisi 'nden ihraç edildi. sonraları hapise girdi. yanılmıyorsam, cumhuriyet 'e karşı eylemlerden sonra anıtkabir 'e gitme geleneği ilk bu olaylardan sonra başlamıştı. bugün nerededir, ne yapar pek bilen yok..
devamını gör...
şuursuzun biridir, en son hz. isayım diye üzerinde bir pelerinle dolaşıyordu.140journos kanalının kendisi ile ilgili röportajı ve kısa bir belgeseli bulunmaktadır.
devamını gör...
"benim dedem savaştı çanakkale de, sorun bakalım mustafa kemal in dedesi savaşmış mı" sözlerinin sahibi. düşün böyle bir adam bir ara ülke gündemini deli gibi meşgul etmişti, başka işimiz yokmuş gibi sabah akşam gazetelerde görüyorduk kendisini. ne boş ülkeyiz vesselam.
devamını gör...
görsem önce yüzüne tükürürüm, sonra yazık la allah belasını zaten vermiş der gider tükürüğümü silerim. öyle bir düşüklüktür kendisi gözümde.
devamını gör...
eski parti arkadaşı şevki yılmaz cezaevinde kendisine sürekli iğne yapılarak delirtildiğini iddia etmişti.
devamını gör...
10.
mesih olduğuna kendiyle beraber çevredeki çoğu insanı inandırmış insan. şaşırmıştım ilk gördüğümde, dedim bu manipülasyon mu yoksa toplu bir delilik mi. adamın rahatsızlığı olduğu çok belli, videoları da internette cirit atarken 'neden hala bir şey yapılmadı?' dediğim durumdur. en nihayetinde kendini peygamer, allah, mesih ilan birçok insan kutsal bir görev adı altında insanlara zarar verip canına kast edebiliyor.
devamını gör...
11.
oo reis ya bi çok karikatüre dahil olmuştur.

peşinden baya baya kitle sürükledi bu adam , tabi o dönem adnan oktar gibi tv'de şov yapmadı sosyal medya desen zaten var ile yok arasıydı. uğur dündar abi vardı malum.

bunlar hep sosyalsiz medyadan sebep.

hihihi.
devamını gör...
12.
mesihlerden(?) biridir kendisi.
devamını gör...
kendini mesih zanneden kişi.
devamını gör...
(bkz: fıkrasına gülünmeyen adam)
devamını gör...
esprisine gülünmeyen adam.
devamını gör...
ruh hastasudir. din diye bir şey olmasa belki tirlatmazdi.
devamını gör...
mk ultra'ya maruz kaldığı söylenen kişi.
devamını gör...
(bkz: kafası kendinden bile güzel)
devamını gör...
çok fazla uyuşturucu kullandığını düşündüğüm kişi. bir başkası için (bkz: abdurrahman dilipak)
devamını gör...
geçen seneki doğum günündeki kutlamanın etkisinden hâlâ kurtulamamıştım ve o da ne sene-i devriyesi gelmiş. zaman ne çabuk geçiyor yağağağa şimdi gidip kutlama görüntülerine bakıcam, daha bakamadım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hasan mezarcı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim